Sanat

10 bin kişi Irmak Arıcı ve Kerim Araz’la coştu

1 Mins read

10 bin kişi Irmak Arıcı ve Kerim Araz’la coştu

Büyükorhanlı gençleri imkansızı başardı

9 bin nüfuslu ilçede 10 bin kişiyi bir ortaya getirdiler

BURSA – Bursa’nın 9 bin nüfuslu ilçesinde gençler düzenledikleri konserle 10 bin kişiyi bir ortaya getirmeyi başardı.

Büyükorhan Gençlik Derneği (BÜGED), Türkiye’nin önde gelen firmalarından sponsorluk dayanağı alarak, her yıl Kurban Bayramının üçüncü günü ünlü bir sanatçıyı ilçelerine getiriyor. Bu bayramın konuğu Irmak Arıcı ve Kerim Araz oldu. Ünlü sanatkarları dinlemeye gelen 10 bin kişi cümbüş dolu bir gece yaşadı. Irmak Arıcı ve Kerim Araz sevilen müziklerini Bursalı sevenleri için söylerken, gençler de daima bir ağızdan müziklere eşlik etti. Gençler ayrıyeten ilçelerine konser vermeye gelen Irmak Arıcı için ağaç dikti.

Irmak Arıcı ve Kerim Araz, çiçek ve plaket yerine bu formda verilen ikramdan çok mutlu olduklarını belirtti.

BÜGED Lideri Emrah Seyrek, “BÜGED olmazsa kaybedeceğimiz bir şey yok, lakin kazanacağımız çok şey var. Ne kazanabiliriz bunlara bakalım. Bu şenlikte elde edilen bütün geliri, Büyükorhanlı öğrencilerimize burs olarak kullanacağız. Bizlere takviye olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

İhlas Haber Ajansı / Ali Fazilet – Kültür Sanat
Benzer İçerikler
Özel HaberSanat

Hatice cover kimdir ? Kaç yaşında ?

1 Mins read
Gerçek adı Hatice Demirkol olan Instagram’da YouTube de coverleri ile tanınan Hatice cover henüz 15 yaşındadır. Müziğe olan aşinalığı bambaşka bir olaydır….
Özel HaberSanat

Bizi Çok Üzdüler Victor!

1 Mins read
Bizi Çok Üzdüler Victor! (Kitap) Yazar: ISA BAGHIROV Dili: Türkçe Sayfa Sayısı: 124 Yayınlanma tarihi: 2022 Eylül ‘’Bizi Çok Üzdüler Victor!’’, İsa…
Özel HaberSanat

İnan Yılmaz sır örgülü perdeyi aralıyor: “VARDİYA”

2 Mins read
Yirmi yılı aşkın süredir, kimselerle paylaşılmadan üretilmiş yüzlerce söz ve beste arasından vakti geldiğine inandığı “Vardiya” şarkısıyla İnan Yılmaz hepimizin içinde sıkışıp…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir