Özel Haber

Akal Kurumsal; Zemin Temizleme Makinaları

1 Mins read

Ev dışı tüketim noktalarında kaliteli ve etkili çözümler sunmak amacıyla 2003 yılında hizmete giren Akal Kurumsal A.Ş., tüketicilerine zemin temizleme makinası  ürünleri ile üstün performansını sunmaktadır. Her türden endüstriyel temizlik makinası, temizlik malzemesi, temizlik kağıdı ve ambalaj malzemesi gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma, müşteri memnuniyetini temel prensip edinmiştir.

Akal Kurumsal’ın zemin temizlik makinası portföyünde, 2011 yılında Nilfisk Temizlik Makinaları’nın yetkili bayiliğini alarak büyük bir adım atmıştır. Bu sayede, temizlik makinaları ve aparatları ile ilgili satış ve satış sonrası faaliyetlerine başlayan firma, kısa sürede temizlik makinaları sektöründe öncü firmalardan biri haline gelmiştir. Nilfisk Viper ürünlerinin ardından, Rottest Basınçlı Yıkama Makinaları grubunun da bayiliklerine eklenmesi ile zemin otomatı çözümlerinde sektörün aranılan isimleri arasına girmiştir.

Akal Kurumsal’ın zemin temizleme makinaları, plaza, ofis, fabrika, hastane, okul, restoran, otel ve kamu kurumları gibi farklı alanlarda geniş bir kullanım yelpazesi sunmaktadır. Bu üstün performanslı makinalar, mekanların hijyen ve temizlik ihtiyaçlarına etkin ve hızlı çözümler sağlar. Kaliteli ve dayanıklı yapıları ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunan zemin temizlik makinaları, endüstriyel temizlik sektöründe vazgeçilmez bir rol oynamaktadır.

Eczacıbaşı Marathon profesyonel temizlik kağıtları ve Johnson Diversey endüstriyel hijyen kimyasalları yetkili satış noktası olarak Akal Kurumsal, müşterilerine yalnızca zemin temizlik makinalarıyla değil, endüstriyel hijyen çözümleriyle de hizmet vermektedir. Aykim Tex Profesyonel ve Viking Kimya ekonomik endüstriyel hijyen kimyasalları bayiliği ile de faaliyet gösteren firma, 2010 yılında Sensoft markası ile profesyonel temizlik kağıtlarında private label üretimine başlamıştır.

Eğitimli personeli ve geniş ürün yelpazesi ile her türlü tüketim malzemesi ihtiyacına çözüm üreten Akal Kurumsal, zemin temizleme makinalarının sektördeki liderliğini her geçen gün daha da pekiştirmektedir. Ürün bilgisi ve teklif talepleriniz için Akal Kurumsal iletişim sayfasını ziyaret edebilir, profesyonel temizlik çözümleri konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Özel Haber

İç Mimar Burak Kırkbudak: Mekânların Büyülü Dönüşüm Ustası

2 Mins read
Mekânlar, yaşamlarımızın önemli bir parçasıdır. İçinde bulunduğumuz ortamın tasarımı, atmosferi ve düzeni, ruh halimizi etkiler. İşte bu noktada karşımıza, iç mimarlar çıkıyor…
Özel Haber

Şıklığınızı Genç ve Modern Bir Tarzla İfade Edin: Shemay Genç Tesettür Abiyeleri

1 Mins read
Moda dünyası her geçen gün daha da renkleniyor, ve genç tesettürlü kadınlar için tarz seçenekleri de artıyor. İster mezuniyet töreninde parlayın, ister…
Özel Haber

Şıklık ve Zarafetin İkilisi: Tesettür İkili Takımlar

1 Mins read
Tesettür giyimde şıklık ve zarafet arayışındaysanız, www.dressra.com.tr’nin özel koleksiyonundaki Tesettür İkili Takım tam size göre! Her zevke hitap eden çeşitli tasarımlarla, şıklığı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir