Spor

American Truck Simulator’ın yeni DLC’si önümüzdeki hafta çıkacak

1 Mins read

İlk olarak Euro Truck Simulator serisi ile ivme yakalayan tır simülasyon oyunu daha sonra ise Amerika haritası üzerinde ve American Truck Simulator ismi altında farklı bir oyunla çıkış yaptı. American Truck Simulator’ın son DLC’si Montana’nın çıkış tarihi açıklandı.

AMERICAN TRUCK SIMULATOR YENİ DLC’Sİ MONTANA GELİYOR

American Truck Simulator’ın yeni harita DLC’si Montana’nın çıkış tarihi Steam’de yayınlandı ve Montana DLC’sinin 4 Ağustos 2022’de çıkacağı duyuruldu. Yeni harita DLC’si ile Amerika’nın kuzeyinde yer alan Montana eyaleti ekleniyor.

Washington, Idaho, Wyoming, Kuzey ve Güney Dakota’nın ortasında ve Kanada’ya sonu bulunan Montana eyaletinin DLC’si American Truck Simulator’a eklenecek.

ATS MONTANA DLC AÇIKLAMASI

“Montana, sizi hayran bırakacak harika tecrübelere ve anlara mesken sahipliği yapar. Bu kuzey ABD eyaleti evcilleştirilmemiş, yabanî ve doğaldır. Montana, ulusal park sisteminin iki taç mücevheri olan Glacier ve Yellowstone’a açılan bir kapıdır ve parıldayan buzul göllerine, karla kaplı dağ doruklarına, mavi şeritli alabalık akarsularına ve güçlü Missouri, Yellowstone ve Flathead Irmaklarına konut sahipliği yapar. Bu yalnızca başlangıç; Montana’nın çarpıcı dağ görüntüsü, sırf altındaki küçük kasabaların rustik cazibesini vurgular. Ve taşradaki patikalar, büsbütün yalnız olmanın hala mümkün olduğu yırtıcı, tenha alanlara götürür.

Geniş, bozulmamış ve yırtıcı “Big Sky State”, Batı Amerika’nın en güzellerini temsil ediyor. Sağlam kovboylar hala çiftliklerde binmek ve rodeolarda kalabalığı şaşırtmak için eyerleniyor. Hayalet kasabalar, eyalet parkları ve cinsinin tek örneği bir Dinozor Yolu, göz kamaştırıcı bir dizi tarihi hazineyi koruyor.”

Benzer İçerikler
Spor

Alanyaspor'dan Fatih Karagümrük'e farklı tarife! Pirlo birinci maçında yıkımı yaşadı

1 Mins read
Fatih Karagümrük ile Alanyaspor, Üstün Lig’in birinci haftasında Atatürk Olimpiyat Stadı’nda karşı karşıya geldi. Çabayı Akdeniz takımı 4-2 …
Spor

Adana Demirspor lige fırtına üzere başladı! Giresun deplasmanında 3 puanı 3 golle aldılar

1 Mins read
Giresunspor ile Adana Demirspor, Harika Lig’in birinci haftasında Çotanak Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. 5 golün atıldığı çabayı konuk grup …
Spor

Kayserispor'dan Barcelona'ya transfer olan Emre Demir attığı gollerle mest etti

1 Mins read
Barcelona B forması giyen Türk yıldız, performansıyla isminden kelam ettirmeye devam ediyor. BARCELONA TOPLUMSAL MEDYADAN PAYLAŞTI Kayserispor …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir