Özel Haber

Anavatan Partisi Bayramlaşma ve Bursa Aday Tanıtım Toplantısı, Ördekli kültür merkezi İlhami ÇELEBİ Salonu’nda yapıldı

2 Mins read

Anavatan Partisi Bayramlaşma, Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı, Milletvekili adayı ve Anavatan Partisi Bursa İl Başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI‘ın katılımıyla yapılıyor.

Toplantı dolayısıyla partililer, sabahın erken saatlerinden itibaren Ördekli kültür merkezi İlhami ÇELEBİ  Salonu önünde toplandı.

Salonun çevresi araç ve yaya trafiğine kapatılırken, toplantıya katılacaklar için güvenlik noktaları oluşturuldu. Partililer ve davetliler, detaylı incelemeden geçirildikten sonra salona girişlerine izin verildi.

Ördekli kültür merkezi İlhami ÇELEBİ  Salonu Salonu, sabah erken saatlerde uzman ekipler tarafından incelendikten sonra görevlilere teslim edildi.

Salona giremeyenler de programı basından takip edebilecek.

Ördekli kültür merkezi İlhami ÇELEBİ  Salonu da davetliler, partililer ve gazeteciler için ayrı platformlar kuruldu.

Salonun orta bölümünde milletvekili adayları ile il yönetimi, İlçe başkanları ve davetliler için oturma düzeni oluşturuldu.

“Anavatan Yüzyılı” vurgusu

Arka planda led ekranların yerleştirildiği sahne hazırlanırken, salonda sarı tonlarının kullanılması dikkati çekti.

Milletvekili adayı Mustafa Muzaffer NİŞANCI‘Nın fotoğrafları ve Türk bayraklarının yer aldığı salon içerisinde, Anavatan Partisi ve Anap Yüzyılı logoları öne çıkıyor.

Salonda, “Ne O Tarafta Ne Bu Tarafta Türkiyem ANAVATANDA”, “Anap Yüzyılı için doğru adımlarla yola devam”, “Anavatan Yüzyılı için hemen şimdi”, sloganlarının yazılı olduğu afişler yer aldı.

Milletvekili adayı NİŞANCI, Ördekli kültür merkezi İlhami ÇELEBİ  Salonu önünde bekleyen partililere hitap etti

Milletvekili adayı ve Anavatan Partisi İl Başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI, Anavatan Partisi Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’nın yapılacağı Ördekli kültür merkezi İlhami ÇELEBİ  Salonu ‘na girişi öncesinde dışarda bekleyen partililere hitap etti.

Seçim beyannamesini açıklayacakları günde bir arada olmanın mutluluğu içerisinde olduklarını belirten Nişancı, şunları kaydetti:

“Bu yolculuk 14 Mayıs’a giden bir yolculuk. 14 Mayıs için hazır mıyız? Kapı kapı dolaşmaya var mıyız? Allah’ın izniyle 14 Mayıs’ta barajları aşacak, yeni dönemin de müjdelerini vereceğiz.”

Alandaki katılımı görmekten duyduğu mutluluğu dile getiren Nişancı, ana kademe, kadın kolları ve gençler olarak inançla 14 Mayıs’a ilerlediklerini söyledi. 23.04.2023

Benzer İçerikler
Özel Haber

Şıklığınızı Genç ve Modern Bir Tarzla İfade Edin: Shemay Genç Tesettür Abiyeleri

1 Mins read
Moda dünyası her geçen gün daha da renkleniyor, ve genç tesettürlü kadınlar için tarz seçenekleri de artıyor. İster mezuniyet töreninde parlayın, ister…
Özel Haber

Şıklık ve Zarafetin İkilisi: Tesettür İkili Takımlar

1 Mins read
Tesettür giyimde şıklık ve zarafet arayışındaysanız, www.dressra.com.tr’nin özel koleksiyonundaki Tesettür İkili Takım tam size göre! Her zevke hitap eden çeşitli tasarımlarla, şıklığı…
Özel Haber

Şıklığın ve Rahatlığın Buluştuğu Kaliteli Ferace Modelleri

1 Mins read
Butiklibas.com.tr, özel anlarınızda ve günlük hayatınızda zarafet ve rahatlık arayan kadınlar için tasarlanmış birinci sınıf ferace koleksiyonu sunmaktan gurur duyar. Feraceler, özgün…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir