Özel Haber

Anavatan Partisi Bursa İl Başkanlığı tarafından aday tanıtım toplantısı ve bayramlaşma programı yapıldı.

5 Mins read

Anavatan Partisi Bursa teşkilatı tarafından aday tanıtım toplantısı ve bayramlaşma programı ördekli kültür merkezi İlhami ÇELEBİ salonunda gerçekleştirildi.

Düzenlenen programda konuşma yapan 1. sıra milletvekili adayı Mustafa Muzaffer NİŞANCI, 14 Mayıs tarihinde Bursa’da ANAP döneminin başlayacağını söyledi. Nişancı vatandaş buluşmaları, kamuoyu araştırmaları ve saha çalışmalarından elde edilen verilerle ANAP’nin Bursa’da Seçenek tarafsız Parti olduğunu ifade ederek, “Tarafsız ülke için ruhunu benimsemiş olan ANAP kadroları tüm halkımızın tam güven ve desteğini almış durumdadır. 14 Mayıs sonrası bu Aziz şehir yeni bir yönetim anlayışına şahit olacak ve bir daha ANAP zirvedeki yerini bulacaktır” ifadelerinde bulundu.

ANAP Yönetimi ve Milletvekili Adaylarından Zafer Sözü

ANAP Aday tanıtım toplantısı ve bayramlaşma töreninin açılış konuşmasını yapan Anavatan Partisi Bursa İl Başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI, teşkilatın tüm gücüyle sahada olduğunu belirterek 14 Mayıs tarihinde zaferle sonuçlanacak bir neticeyi alacaklarını söyledi. Milletvekili adayları Mustafa Muzaffer NİŞANCI ,Recep TERZİOĞLU, İlyas BALCI, Yılmaz GÖNÜL, Mutlu KESKİN, Taner EKİM, Sevilay USTA, İbrahim PEHLİVANOĞLU, İrfan BALİ ve Tayfun ERMAN da seçim tarihine kadar var güçleriyle ANAP’nin en yüksek oyla tek başına barajı geçen parti olması için, yorulmadan çalışacakları sözünü verdiler.

Nişancı’nin konuşması alkışlar ve sloganlarla sık sık kesildi

Partililer ve vatandaşlarla bir bir bayramlaşan ve kucaklaşan ANAP Bursa 1. Sıra Milletvekili Adayı Mustafa Muzaffer NİŞANCI coşkulu bir konuşma yaptı. Konuşması sık sık alkışlar ve tezahüratlarla kesilen Nişancı saha çalışmaları, vatandaş buluşmaları, STK’ ve Muhtarlarla yapılan istişareler, kamuoyu araştırmaları ve alınan tüm geri bildirimlerde ANAP’in Bursa’da tek başına barajı aşan Parti olduğu söyledi.

“Tarafsızlık ve her fikri birleştirebilmek Ülkemizin payidar kalmasının teminatıdır”

Konuşmasına Anavatan partisinın ülkemiz için büyük önemini vurgulayarak başlayan Nişancı; “14 Mayıs’ta yapılacak seçimler hem ülkemiz hem de ilimiz için bir dönüm noktasıdır. Biz bu milletin sevdalısıyız, biz bu milletin kendisiyiz. Ve inanıyoruz ki, ülkülerimiz yolunda bundan sonra çok daha büyük hedeflerimizi Cenabı Allah bizlere nasip edecektir. Cumhurbaşkanlığı seçiminde Sayın Sinan OĞAN ı desteklemekteyiz. Anavatan Partisinin de Mecliste milletvekili sayısını en yüksek sayıya ulaştırması hem içerideki hem de dışarıdaki hainlere karşı Türk milletinin asil duruşu bir kez daha bu seçimde tecelli edecektir” dedi.

“Terör odakları aynı masa etrafında”

Nişancı, Anavatan Partisinin milleti için çalıştığını ancak, Türk milletiyle bir ve beraber olamayanların milletimizin hasımlarıyla kol kola girdiğini ifade ederek, “Ankara’da iktidar olamayanlar Washington’dan, Brüksel’den medet umar hale gelmiştir. Türk milletinin değerlerinden ve hassasiyetinden uzak olanlar, Kur’an kurslarımızdan, ecdadımızdan rahatsız olanlar, dönüp diğer tarafta bu milletin kutsallarına hakaret eden ne kadar kesim varsa hepsine sözde demokrasi ve sözde özgürlük söylemleri adı altında sahip çıkar görüntüsü sergilemektedirler. Anavatan Partisi son 5 yılda ülkenin bekası için birçok sorunla canla başla tarihe geçen büyük bir mücadele vermiştir ve vermeye devam edecektir.

Biz Suriye’de PKK terör örgütünün başını ezerken, Mehmetçiğimize Suriye’de ülkemize yönelen terör tehdidinin bertaraf edilmesi için Mecliste yetki verirken, diğer taraftan zilletin mensubu olan Cumhuriyet Halk Partisi, PKK’nın siyasi uzantısı HDP’nin peşine takılmış ve Mehmetçiğin sınır ötesine asker göndermesine ‘hayır’ oyu vermiştir. İP’in bazı milletvekilleri de bu tezkereye karşı olduklarını ilan ederek zihniyetlerini ve taraflarını göstermişlerdir. Biz vatanımızın birliğini, bütünlüğünü, bekasını kendimize dert edinirken, zillet cephesi mensupları vatanın birlik ve bütünlüğüne kastedenlerle aynı safta buluşmuş, onların adeta himayesine girmiştir.”

Anavatan partisi dosta güven düşmana korku vermektedir

Nişancı konuşmasında, “Biz Mavi Vatanda bu milletin helali ve rızkı olan doğal gaz ve petrollerimizi arayalım, çıkaralım, bunları bulalım ve Ülke ekonomisine kazandıralım derken, diğer yandan zillet mensubu siyasi partiler Türkiye’mizin bu mücadelelerine karşı, Yunanistan’la adeta aynı tutumu takınarak, Ülkemizin saldırgan bir tavır benimsediğini söyleyip, ihanet içerisine düşmüşlerdir.”

Savunma sanayinde tarih yazan ve Aziz Vatan toprağı Karabağı Ermenilerin elinden söke söke alan Türkiyemde Anavatan partisi dosta güven, düşmana korku ve endişe vermeye devam etmektedir. İşte tüm bu gerçeklerden hareketle Davamızın önderi Türk Dünyasının Bilge Lideri Sayın İbrahim ÇELEBİ seçim takviminin oluşmasından bir yıl önce ‘Aday Belli Karar Net’ diyerek, tüm dünyaya ANAP Hareketin duruşunu ilan etmiştir. İşte 14 Mayıs 2023 seçimleri böylesine önemli bir dönüm noktasıdır. Cumhuriyetin ikinci yüzyılının eşiğinde Ülkemizin ilelebet payidar kalması hepimiz için tarihi bir sorumluluktur.

“Birileri Vekilcilik Oynasın, Biz Tarafız Birleştirici Anap Ruhunu Özümsemişiz”

ANAP Bursa 1. Sıra milletvekili adayı Mustafa Muzaffer NİŞANCI, Anavatan partisinın ruhuna uygun bir duruş sergilediklerini dile getirerek, “Biz bu bilinç ve idrak ile Anavatan partisinın varoluş sebebini nakış nakış sahada işlerken, Ak Parti milletvekili adayları 20-0 vekil Pozlarıyla seçmene mesaj veriyorlar. Hepimiz bilmekteyiz ki bu algı ve bu mesajlar anavatan partisi ruhunu incitmektedir.  Üstad Necip Fazıl diyor ki; Eyvah, eyvah, Sakaryam, sana mı düştü bu yük?/ Bu dava hor, bu dava öksüz, bu dava büyük… Evet, biz bu mukaddes yükün hamalı olmaya adayız. Varsın onlar 14 mayısı birilerinin vekil yapma yarışı zannetsin. Varsın onlar vekilcilik oynasınlar. Bizim işimiz Türkiye. Bizim İşimiz bu Aziz Şehir’dir. Bizim önceliğimiz bu Aziz Millettir.

Seçim takviminin oluşmasının ardından özellikle Ramazan ayı boyunca toplumun neredeyse tüm kesimleriyle kucaklaştık. İnsanımızın bizlere olan inanmışlığı, güveni ve özlemi en ücra köyümüzden il merkezine kadar şehrimizin tümünü kapsamıştır. İşte bu nedenle biz ANAP’nin Bursa’da Barajı Aşan  parti olacağından zerre şüphe etmeden, tüm gücümüzle çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyoruz.”

“Vekillik anlayışı bu şehirde artık değişecek”

Halkın kendisini temsil edemeyen, sorunlarını Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altına taşıyamayan, pısırık ve düşük profilli vekil istemediğini ifade eden Nişancı; “İşte Anavatan Partisi kadroları tam da bunun için bugün ayaktadır. Bu Aziz şehrin çözümsüz hiçbir sorunu yoktur. Şehrin gündemini meşgul eden hiçbir problemin 20 yıl konuşulmasına gerek yoktur. Anavatan partisinın en güçlü geçmişi olan ANAP çatısı altında şehrimizin her bir sorunu, toplumun beklentileri 14 Mayıs sonrasında bir bir çözüm bulacaktır.” 23.04.2023

Benzer İçerikler
Özel Haber

MEGA ASFALT İNŞAAT YAPI MALZEMELERİ VE TİC.LTD.ŞTİ. Başarılarına Bir Yenisini Daha Ekliyor!

1 Mins read
Ankara merkezli MEGA ASFALT İNŞAAT YAPI MALZEMELERİ VE TİC.LTD.ŞTİ., sektördeki yetenekli mühendis kadrosu ve yıllara dayanan tecrübesi ile kamu ihalelerinde ve özel…
Özel Haber

Markanızı Büyütmek İçin En İyi Dijital Platform: Dakika Reklam ve Pazarlama Ajansı

1 Mins read
Dakika Reklam ve Pazarlama Ajansı olarak, markanızı dijital dünyada büyütmek ve güçlü bir varlık oluşturmak için en iyi dijital platformları kullanıyoruz. Yenilikçi…
Özel Haber

Markanızı Büyütmek İçin En İyi Dijital Platform: Dakika Reklam ve Pazarlama Ajansı

1 Mins read
Dakika Reklam ve Pazarlama Ajansı olarak, markanızı dijital dünyada büyütmek ve güçlü bir varlık oluşturmak için en iyi dijital platformları kullanıyoruz. Yenilikçi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir