Özel Haber

Anavatan Partisi Bursa İl Başkanlığı tarafından aday tanıtım toplantısı ve bayramlaşma programı yapıldı.

2 Mins read

Anavatan Partisi Bursa 1.bölge 1.sıra Milletvekili adayı Mustafa Muzaffer NİŞANCI, Bursa’da Anavatan Partisi Bayramlaşma ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısını Ördekli kültür merkezinde yaptı.

Önceki Bursa İl Başkanı  MKYK Üyesi, Bursa 1.bölge 1.sıra  Milletvekili adayı  Mustafa Muzaffer NİŞANCI, Anavatan Partisi Bursa İl Başkanlığı tarafından Ördekli Kongre ve Kültür Merkezi’ İlhami ÇELEBİ Salonunda düzenlenen bayramlaşma ve milletvekili aday tanıtım toplantısına katıldı.

Türkiye’de demokrasisinin dönem dönem saldırılara maruz kaldığını aktaran Nişancı, Bu seçimde Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim ÇELEBİ nin , millet ve demokrasi düşmanlarına hak ettiği cevabı vereceğini belirtti.

Bursa 1.bölge 1.sıra  Milletvekili adayı  Nişancı, Türkiye’nin yürüyüşünün geri döndürülemez olduğunun altını çizerek, “Bunu geriye döndürmek için birtakım hazırlıklar yapanların, Türkiye’nin bugün demokratikleşme seviyesini, ulaştığı aşamayı anlayamayanların, Türkiye’nin yolunu kesmeye ne hadleri ne de güçleri yeter” diye konuştu.

“Bu Sene Türkiye’nin Milli Geliri 900 Milyar Doları Geçecek”

Türkiye’nin milli gelirinin 2000’li yıllarda 274 milyar dolar olduğunu, bugün ise 900 milyar doların eşiğinde bulunduğunu ifade eden Nişancı, şöyle devam etti:

“900 milyar doları bu sene geçeceğiz. Yani 1 trilyon dolar eşiğini aşmak üzere olan bir Türkiye. Anlamı nedir bunun? Bunun anlamı Bursa’nin sanayisidir, Bursa’nin işçilerinin, emekçilerinin üretime kattıkları alın teridir. Bunun anlamı, Türkiye’nin 250 milyar dolara ulaşan ihracatıdır. Bunun anlamı Türkiye’nin bağımsızlık mücadelesini ekonomiyle taçlandırmasıdır. Bunun anlamı milletin az gelişmişlik zincirini kırmasıdır. Türkiye’nin bu büyük yürüyüşünü hiç kimse durduramaz. Türkiye yoluna devam edecektir, bağımsızlık demokrasi ve kalkınma istikametinde yürüyüşüne devam edecektir.”

Anavatan Partisi Bursa Milletvekili Recep TERZİOĞLU ise Anavatan Partisi’nın, Türkiye Yüzyılı’nın teminatı olduğunu vurguladı.

Muhalefet partilerini eleştiren Terzioğlu, “Karşıda kim var? 6’lı masa diye başladılar, örtüyü kaldırınca masanın 7 ayağı varmış. 7’li masa çıktı karşımıza. Bir icraat, bir vaatleri mi var? ‘Ülkeyi, devleti böyle yönetiriz’ mi diyorlar? Hayır. Bu anlayışla bir siyaset yapılmaz. Türkiye’de esas itibarıyla muhalefet sorunu var. Türkiye’nin sorunlarına çözüm aramayan, ufku, vizyonu yetmeyen bir muhalefet var” dedi.

Bursa’daki temasları kapsamında Bursa eski il başkanı ve MKYK Üyesi ve Bursa Milletvekili Adayı Mustafa Muzaffer NİŞANCI ve Bursa 2. BÖLGE 1. SIRA Milletvekili Adayı İlyas BALCI ile birlikte sanayici ve iş adamlarıyla bir araya geldi. Burada çalışma hayatı ve istihdama ilişkin konuları değerlendiren Nişancı daha sonra Anap Bursa Milletvekili Adayları ile Bayramlaşma Töreni yaptı. 23.04.2023

Benzer İçerikler
Özel Haber

Şıklığınızı Genç ve Modern Bir Tarzla İfade Edin: Shemay Genç Tesettür Abiyeleri

1 Mins read
Moda dünyası her geçen gün daha da renkleniyor, ve genç tesettürlü kadınlar için tarz seçenekleri de artıyor. İster mezuniyet töreninde parlayın, ister…
Özel Haber

Şıklık ve Zarafetin İkilisi: Tesettür İkili Takımlar

1 Mins read
Tesettür giyimde şıklık ve zarafet arayışındaysanız, www.dressra.com.tr’nin özel koleksiyonundaki Tesettür İkili Takım tam size göre! Her zevke hitap eden çeşitli tasarımlarla, şıklığı…
Özel Haber

Şıklığın ve Rahatlığın Buluştuğu Kaliteli Ferace Modelleri

1 Mins read
Butiklibas.com.tr, özel anlarınızda ve günlük hayatınızda zarafet ve rahatlık arayan kadınlar için tasarlanmış birinci sınıf ferace koleksiyonu sunmaktan gurur duyar. Feraceler, özgün…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir