Sanat

Arnavutluk’ta “15/07 Şafak Vakti” sineması gösterildi

1 Mins read

Türkiye’nin Tiran Büyükelçiliği ve Tiran Yunus Emre Enstitüsü iş birliğinde, 15 Temmuz Demokrasi ve Ulusal Birlik Günü münasebetiyle “15/07 Şafak Vakti” sinemasının gösterimi yapıldı.

Filmin gösterimi, Arnavutluk’un başşehri Tiran’da bulunan “Millenium” sinema salonunda gerçekleşti.

Gösterime, Türkiye’nin Tiran Büyükelçisi Tayyar Kağan Atay, Tiran YEE Müdürü Ömer Osman Demirbaş, ülkedeki Türk ve lokal kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016’da kalkıştığı başarısız darbe teşebbüsüne karşı Türk milletinin ortaya koyduğu destansı çabayı anlatan “15/07 Şafak Vakti” sinemasına, Türk ve Arnavut vatandaşlar ilgi gösterdi.

Arnavutluk’ta 15 Temmuz Demokrasi ve Ulusal Birlik Günü münasebetiyle farklı etkinlikler düzenlenmişti.

AA / Olsi Shehu – Yeni
Benzer İçerikler
Özel HaberSanat

Hatice cover kimdir ? Kaç yaşında ?

1 Mins read
Gerçek adı Hatice Demirkol olan Instagram’da YouTube de coverleri ile tanınan Hatice cover henüz 15 yaşındadır. Müziğe olan aşinalığı bambaşka bir olaydır….
Özel HaberSanat

Bizi Çok Üzdüler Victor!

1 Mins read
Bizi Çok Üzdüler Victor! (Kitap) Yazar: ISA BAGHIROV Dili: Türkçe Sayfa Sayısı: 124 Yayınlanma tarihi: 2022 Eylül ‘’Bizi Çok Üzdüler Victor!’’, İsa…
Özel HaberSanat

İnan Yılmaz sır örgülü perdeyi aralıyor: “VARDİYA”

2 Mins read
Yirmi yılı aşkın süredir, kimselerle paylaşılmadan üretilmiş yüzlerce söz ve beste arasından vakti geldiğine inandığı “Vardiya” şarkısıyla İnan Yılmaz hepimizin içinde sıkışıp…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir