Özel Haber

Ayhan Özden’den müjde Aralık ayında “Çırak” sizlerle

1 Mins read

Bir üçleme olarak sunulacak serinin ilk kitabı Çırak “ Memento Mori “de, Ayhan Özden, usta olmanın nihai biçiminin çıraklık sürecinin kendisi olduğunu gösteriyor. Özden, Seneca, Kraliçe Elisabeth, İnamı Rabbani, Albert Pike ve daha birçok ustaların çıraklık dönemlerini analiz ederek dünya kültüründe yer eden birçok efsanesini çürütüyor.

 

Çıraklık hakkında verdiği teknik bilgilerle ustalığın sırrını ortaya çıkarmak için çağların bilgeliğini damıtıyor.

 

Bir rehber olarak bu ufuk açıcı metinle okuyucular, içlerindeki tutkuyu nasıl açığa çıkaracaklarını ve ustalığa giden yolda muhteşem bir Çırak olmayı öğrenecekler.

 

Vazgeçilmez bir kitap olan Çırak, başarısızlık kalıplarının üstesinden gelmek ve sonsuza kadar üstünlük kazanmak için ihtiyacın olan tüm psikolojik silahları sana sağlıyor.

 

Aralık başında Ayyıldız yayınevinden okuyucularıyla buluşuyor.

Benzer İçerikler
Özel Haber

Kaspi Tekstil: Koltuk Örtüleri, Sandalye Örtüleri ve Sandalye Kılıflarıyla Ev Dekorasyonunuzu Yeniden Tanımlayın

2 Mins read
Ev, kişisel ifadenizin ve rahatlamanın bir yeri olarak önemlidir. Ancak zaman içinde mobilyalarınız yıpranabilir, tarzınız değişebilir veya mevcut dekorasyonunuzu yenileme isteği doğabilir….
Özel Haber

Etik Hacker Nedir?

1 Mins read
Etik hacker, bilgisayar sistemlerini, ağları veya yazılımları yasa dışı olarak ele geçirme veya zarar verme amacı gütmeyen, bu becerilerini güvenlik açıklarını tespit…
Özel Haber

Vozol Likit: Otantik Tatlar, Orijinal Nikotin Değeri

1 Mins read
Merhaba sevgili Vape tutkunları! Vozol Likit ile gerçek aroma ve otantik nikotin değeri dünyasına hoş geldiniz. Vape deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir