Özel Haber

Cenk Özveren’den Nameler

1 Mins read

Derin Mevzu grubunun bestecisi Cenk Özveren bugünün yetenekli bir sanatçısı. Pandeminin korkunç karamsar günlerinden sonra şarkılarıyla insanlar için gün ışığını yakalamayı hedefliyor. Pandemi ardından kurduğu grup Derin Mevzu ile yaptığı şarkılar ve çıkardığı albümlerde amacı huzur ve rahatlığıyla hissettirmek.

Müzik Dünyasında Rahatlık Esintileri

Cenk Özveren ve grup arkadaşlarının yaptığı müziği tanımlamak için insanlar genelde rahatlık kelimesini kullanıyorlar. Uzun bir günün ardından pijamalarla koltuğa uzanıp rahatlamak ve açıp bir film seyretmenin rahatlığı ve huzurunu, bir aile gezisinde herkesin gülüştüğü o anı yakaladığını söylüyor dinleyiciler müzik için. Derin Mevzu grubu isimleri ne kadar karamsar görünse de açıklamamızdan da anlaşılacağı gibi oldukça keyifli ve neşeli müzikler ortaya çıkarıyorlar.

Derin Mevzular Huzur Dolu Dakikalar

Yeni Güne Selam isimli albümlerini çıkaran grup şimdilerde konser vermekteler. Verdikleri konserleri dinleyenler mest olmuş bir ruh halinde ne kadar keyif aldıklarını ve Cenk bey ile grup arkadaşlarının yaptığı müziğin ruhlarına ne kadar iyi geldiklerinden bahsediyorlar. Umuyoruz ki Derin Mevzu grubu insanların en kötümser hallerinden çıkarma ve onlara mutluluğun aslında çok da uzakta olmadığını hatırlatma hedefini hiçbir zaman bırakmazlar.

Cenk Özveren grubuna eşlik etmesi, verdikleri konserler, yazdıkları şarkılar ve hepsini kendisinin yazıp bestelendi haricinde aynı zamanda bir gitarist. Büyülü sözleri ve büyülü parmakları ile ustaca ortaya koyduğu şarkıları hem dinleyenlerin yüreğini kazanıyor hem de ruhlarına işliyor.

Gitarı ve keyifli besteleri ile her zaman devam etmesini dilediğiniz Cenk Özveren ve grubu Derin Mevzu, konserlerine ara vermeksizin devam ederken dinleyicilerinin pozitif tutumlarını da hoşnutlukla karşılıyor. Biraz temiz hava, biraz Derin Mevzu ve birkaç yakın dost. Daha keyifli vakit için başka neye ihtiyaç vardır ki?

Benzer İçerikler
Özel Haber

Petkutusu: Evcil Dostlarınıza Yenilikçi Bir Deneyim Sunuyor

1 Mins read
Evcil hayvan sahipleri için vazgeçilmez bir yardımcı olan Petkutusu mobil uygulaması, hem kolaylık hem de eğlence sunan birçok özelliğiyle dikkat çekiyor. Bu…
Özel Haber

TikTok Takipçi, Beğeni ve İzlenme Satın Almak Artık Çok Kolay!

1 Mins read
Sosyal medya platformları arasında adını hızla duyuran TikTok, popülerliğini artırmak isteyenler için eşsiz fırsatlar sunuyor. Bayitik.com olarak TikTok hesabınızı büyütmenize yardımcı olmak…
Özel Haber

Sağlık Sektöründe Devrim Niteliğinde Yeni Yapay Zeka Aracı Nuru

2 Mins read
Sağlık teknolojilerindeki hızlı ilerlemeler, yapay zeka alanında da çığır açıcı gelişmelere kapı aralıyor. Son zamanlarda tanıtılan ve sağlık alanında hizmet verecek olan…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir