Sanat

Çubuk Belediye Lideri Demirbaş, Aile Dayanak Merkezini ziyaret etti

1 Mins read

Çubuk Belediye Lideri Baki Demirbaş, Çubuk’taki Aile Dayanak Merkezini (ADEM) ziyaret ederek çalışmalar ve kurslar hakkında bilgi aldı.

Ziyarette Belediye Lideri Demirbaş, ADEM yöneticilerinden Merve Özbay Yücebaş’tan yeni başlatılan çalışmalar ve kurslar hakkında bilgi alarak, bayanlara yönelik takviyelerinin her vakit devam edeceğini söyledi.

ADEM’in ilçede değerli bir gereksinimi giderdiğini ve örnek bir proje olduğunu vurgulayan Lider Demirbaş, merkezde verilen eğitimlerle bayanların toplumsal hayata ve istihdama kazandırıldığını belirtti.

Demirbaş, merkezdeki çocuklarla da bir ortaya geldi.

Çubuk Kaymakamlığı Toplumsal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Çubuk ADEM’de, sepet örücülüğü, amigurumi, kilim dokuma, ipek dokumacılığı, Kur’an-ı Kerim okuma üzere eğitimler veriliyor.

AA / Hüseyin Yiğiner – Kültür Sanat
Benzer İçerikler
Özel HaberSanat

Hatice cover kimdir ? Kaç yaşında ?

1 Mins read
Gerçek adı Hatice Demirkol olan Instagram’da YouTube de coverleri ile tanınan Hatice cover henüz 15 yaşındadır. Müziğe olan aşinalığı bambaşka bir olaydır….
Özel HaberSanat

Bizi Çok Üzdüler Victor!

1 Mins read
Bizi Çok Üzdüler Victor! (Kitap) Yazar: ISA BAGHIROV Dili: Türkçe Sayfa Sayısı: 124 Yayınlanma tarihi: 2022 Eylül ‘’Bizi Çok Üzdüler Victor!’’, İsa…
Özel HaberSanat

İnan Yılmaz sır örgülü perdeyi aralıyor: “VARDİYA”

2 Mins read
Yirmi yılı aşkın süredir, kimselerle paylaşılmadan üretilmiş yüzlerce söz ve beste arasından vakti geldiğine inandığı “Vardiya” şarkısıyla İnan Yılmaz hepimizin içinde sıkışıp…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir