Özel Haber

“Delirme Sanatı” İmza Gününde Okuyucularıyla Buluştu

1 Mins read

Psikolojik roman türünde kaleme aldığı, yer yer polisiye türünde bir akışı olan Delirme Sanatı kitabıyla tanınan eğitimci ve yazar Serkan Koçak  Anadolu Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Araştırmalar ve okumalar yapmaktan keyif aldığını belirtiyor ve kitabını yazarken bir filmin onu harekete geçirdiğini söylüyor.

Ankara’da yaşayan Yazar Serkan Koçak, kitabı Delirme Sanatı için 26 Ekim’de Congresium’da 18.si yapılan Ankara Kitap Fuarı’nda bir imza günü gerçekleştirdi. Delirme Sanatı, imza gününde beklentilerinin ötesinde bir ilgi ve alaka ile karşılaştı. Aynı gün röportaj veren Serkan Koçak, kitabının ikinci serisinin müjdesini verdi. Delirme Sanatı’ın ikinci serisinin, Mart ayında gerçekleşecek bir sonraki kitap fuarında okuyucularıyla buluşacağını belirtti.

Kitap Müptelası Yayınları tarafından 2022’de yayınlanan Eser oldukça olumlu yorumlar almış. Kitapta ana karakter olan akademisyen Burcu’nun psikolojik süreçlerine ve hayat hikayesinde uğradığı duraklara yer veriliyor arkadaşı Zeyda’dan aldığı öğütlerle bir cinayet işleyen Burcu’nun hikayesi bu noktada bambaşka yerlere savruluyor. Hikayesi merak uyandıran, çarpıcılığı ve sürükleyiciliği ile de beğeni alan bir kitap. Onu ister bir psikolojik roman, ister bir polisiye olarak okuyabiliyorsunuz. Delirme Sanatı’nın ikinci serisi okurları tarafından merakla bekleniyor.

Eğitimci kimliği ile de tanınan Yazar Serkan Koçak yakın zamanda sosyal medya hesaplarında kitaplarının tükendiğini açıkladı. İnstagram: ‘serkanqll’ hesabında, takipçi sayısında oldukça artış olduğu gözlenen yazarımızın okur kitlesi gün geçtikçe artıyor. Ayrıca yazar, instagram hesabında, tarih ve vatandaşlık alanında eğitsel ve bilgilendirici paylaşımlar yapıyor. Paylaşımları özellikle sınav öğrencileri için oldukça faydalı. Web sitesi kocakserkan.com.tr adresinde de bu tarz yazılar yazıyor ve eğitimler paylaşıyor. Yazar hakkında gelişmeleri web sitesinden veya instagram hesabından takip edebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Özel Haber

Kaspi Tekstil: Koltuk Örtüleri, Sandalye Örtüleri ve Sandalye Kılıflarıyla Ev Dekorasyonunuzu Yeniden Tanımlayın

2 Mins read
Ev, kişisel ifadenizin ve rahatlamanın bir yeri olarak önemlidir. Ancak zaman içinde mobilyalarınız yıpranabilir, tarzınız değişebilir veya mevcut dekorasyonunuzu yenileme isteği doğabilir….
Özel Haber

Etik Hacker Nedir?

1 Mins read
Etik hacker, bilgisayar sistemlerini, ağları veya yazılımları yasa dışı olarak ele geçirme veya zarar verme amacı gütmeyen, bu becerilerini güvenlik açıklarını tespit…
Özel Haber

Vozol Likit: Otantik Tatlar, Orijinal Nikotin Değeri

1 Mins read
Merhaba sevgili Vape tutkunları! Vozol Likit ile gerçek aroma ve otantik nikotin değeri dünyasına hoş geldiniz. Vape deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir