Özel Haber

Delphi Technologies’den enjektör test ve tamir hizmeti

2 Mins read

BorgWarner bünyesinde otomotiv dünyasını ileri taşıyan yeniliklere imza atan ve satış sonrası hizmetler alanında küresel tahliller sağlayan Delphi Technologies, yeni tamir programı kapsamına dahil olan milyonlarca enjektör ile hem dizel yetkili servislerine hem de son tüketiciye nokta atışı hizmetler sunmayı sürdürüyor.

Marka, dünyadaki en büyük araç üreticileri tarafından farklı model ticari araçlarda kullanılan F2 serisi enjektörleri tamir programını kapsamına katarak hizmet verdiği araç parkını genişletiyor. F2E, F2P ve F2R olan farklı çeşitleriyle, HD Euro 6 sistemlerinin temel taşı pozisyonunda yer alan enjektörlerin bu tamir programına dahil olmasıyla dizel yetkili servislerine de yeni çıkar fırsatları sunuyor.

Kapsamlı bir tahlil paketi

Tamir programı; kesim erişimi, özel tamir kiti, teknik dokümanlar, test ekipmanı ve teknisyen eğitiminden oluşan, uygulaması kolay bir tahlil paketi olarak sunuluyor. Bu da dizel yetkili servislerinin, bu çok tercih edilen araç uygulamaları için teknisyenlerini süratli formda donanımlı hale getirebileceği manasına geliyor. Tamir süreci; enjektör yakıt sevk denetimi ve basınç idaresi açısından kritik kıymete sahip olan göğüslere, valf kitlerine ve daha fazlasına odaklanıyor ve motor performansını direkt etkiliyor. Bu sayede Delphi Technologies ağındaki yetkili servisler, sundukları resmi tamirat sürecinde birinci tamirattan duyulan memnuniyeti artırma imkanına sahip oluyor.

Delphi Technologies F2 sistemleri; tüm dünyada satılan Volvo, Renault, Hyundai, DAF/Paccar ve Mercedes Benz Euro 6 ticari araçlarının pek çok modelinin orjinal enjeksiyon sistemlerini oluşturuyor.

Delphi Technologies enjektörleri, çok sayıda motorda kullanıldığı için, F2 enjektör kümesi, yetkili servis tahlili gereken milyonlarca enjektörü temsil ediyor. Örneğin, şu anda kullanımda olan Delphi Technologies F2E enjektörlerinin takılı olduğu 1 milyon Volvo ve Renault ticari aracı bulunuyor ve bu da dizel yetkili servislerin bu program ile yaklaşık olarak 6 milyon enjektör tamir edebileceği manasına geliyor.

Hartridge Cri-Pro ile ilişki kurabiliyor

Onaylı tamir programı, bütüncül HD Euro 6 tahlili için, enjektör testinin öteki bir özelliği olan Delphi Technologies onayına sahip Hartridge Cri-Pro ile ilişki kurabiliyor. Bu 4 sıralı enjektör test tezgahı, onaylı F2 serisi enjektör tamir programı ve servisteki tesirli test-tamir-test süreci için IRIS yazılımıyla birlikte çalışabiliyor. Bunun sonucunda da Cri-Pro, testi geçtikten sonra tamir edilen enjektör için yeni bir kod üretebiliyor ve enjektör servisinin tamamlanma müddetini hızlandırıyor.

“Euro 6, uzun mühlet ortamızda olacak”

Delphi Technologies Küresel Satış Sonrası Genel Müdürü Neil Fryer

Benzer İçerikler
Özel Haber

Kıl Çadır: Günümüzde Her İşletmenin ve Kişinin Tercihi

2 Mins read
Kıl çadırlar, çok çeşitli kullanım alanlarına sahip olan etkileyici yapılardandır. Restoranlar, kafeler, düğün salonları, plajlar ve belediyeler gibi mekanlar için ideal bir…
Özel Haber

Tazemiz: Doğadan Gelen Sağlıklı Yağların Zengin Dünyası

3 Mins read
Türkiye’nin önde gelen soğuk pres yağ üreticilerinden biri olan Tazemiz, 2019 yılında KOSGEB desteği ile faaliyete geçti. Uzmanlık alanı soğuk pres yağlar…
Özel Haber

Global Hotel: Kalite ve Estetikte Otel Çözümleri

1 Mins read
Seyahat endüstrisinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan konaklama, günümüzde sadece bir gece konaklamaktan çok daha fazlasını ifade ediyor. Konukların konforu, huzuru ve unutulmaz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir