Özel Haber

Ege’den Çıkıp Dünyanın 4 Bir Yanında Ödül Alan Zeytinyağıları ve Kurucusu Hakan Sarıbekiroğlu ‘nun Başarı Hikayesi

1 Mins read

Hakan Sarıbekiroğlu 20 yılı aşkın süredir gıda ve zeytinyağı sektöründe çalışan bir isim olarak tanınıyor. 20 yıldır kesintisiz bir şekilde gıda sektöründe satış pazarlama faaliyetleri yürüten Hakan Sarıbekiroğlu ülkemizin adını uluslararası 4 farklı ödül ile taçlandırıyor. Gıda sektöründe yapılan başarılı çalışmalar ve zeytinyağı alanında geliştirilen faaliyetler sonucunda Londra, Japonya, İsrail ve İngiltere ödülleri ile başarılarını ortaya koyuyor.

Zeytinyağı üretimi ve satışı denildiğinde ülkemiz dünya sıralamasında ilk 5’te yer alıyor. Hakan Sarıbekiroğlu 20 yıllık sektör tecrübesi ile ve almış olduğu ödüller ile bu sürece büyük bir destek sağlıyor.

Sizlere olivenat naturel sızma zeytinyağlarından da bahsetmek istiyorum.

 

 

Natürel Sızma Zeytinyağı Hikayesi sarıbekiroğlunun oğlunun ek gıdaya geçişi ile başladı. Her şeyin en doğalını, tazesini ve temizini yemeliydi.

Kendi yediği, yerken şifa bulduğu, hem lezzetine doyamadığı hem de kokusu bizi çocukluğumuza götüren bu saf, nitelikli ürünleri siz de deneyebilin istedi.

Ege’nin her bir bölgesinde yetişen farklı cins zeytinler olduğunu biliyoruz fakat Uslu ve Domat zeytinlerinin coğrafi işaretle Akhisar’ın bereketli topraklarında, sadece burada yetişmesi boşuna değilmiş. Coğrafi işarete sahip bu zeytinler lezzeti, dokusu, kimliği ve buranın havasıyla, toprağıyla, coğrafi koşullarıyla ve suyuyla anlam kazanıyor.

Olivenat olarak dünyanın en nitelikli zeytinlerini, zeytinyağlarını üretmek istiyoruz. Asırlık ağaçlarımızın bize sunduğu, bu benzersiz lezzeti hem Türkiye’nin hem de dünyanın tanımasını, duymasını istiyoruz.

OliveNat zeytinyağlarını elinize aldığınızda, kokladığınızda, tadına baktığınızda ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Bu lezzeti hissedip, bu deneyimin bir parçası haline gelmenizden mutluluk duyarız

daha detaylı bilgi için www.olivenat.com.tr ziyrat edebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Özel Haber

Petkutusu: Evcil Dostlarınıza Yenilikçi Bir Deneyim Sunuyor

1 Mins read
Evcil hayvan sahipleri için vazgeçilmez bir yardımcı olan Petkutusu mobil uygulaması, hem kolaylık hem de eğlence sunan birçok özelliğiyle dikkat çekiyor. Bu…
Özel Haber

TikTok Takipçi, Beğeni ve İzlenme Satın Almak Artık Çok Kolay!

1 Mins read
Sosyal medya platformları arasında adını hızla duyuran TikTok, popülerliğini artırmak isteyenler için eşsiz fırsatlar sunuyor. Bayitik.com olarak TikTok hesabınızı büyütmenize yardımcı olmak…
Özel Haber

Sağlık Sektöründe Devrim Niteliğinde Yeni Yapay Zeka Aracı Nuru

2 Mins read
Sağlık teknolojilerindeki hızlı ilerlemeler, yapay zeka alanında da çığır açıcı gelişmelere kapı aralıyor. Son zamanlarda tanıtılan ve sağlık alanında hizmet verecek olan…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir