Spor

Eski CD Project Red geliştiricisi yeni oyun üzerinde çalışıyor

1 Mins read

Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3 üzere kıymetli oyunlara imzasını atan CD Projekt Red’in eski geliştiricisinin kurduğu görüntü oyun stüdyosu Dark Passenger, yeni oyunu için iş ilanı oluşturdu.

DARK PASSENGER YENİ BİR OYUN ÜZERİNDE ÇALIŞIYOR

Dark Passenger’ın Twitter’dan yaptığı duyuruda yeni geliştireceği oyun için oyun dizayncısı, teknoloji sanatkarı, evre sanatkarı ve ses dizayncısı da dahil olmak üzere birçok rol için iş ilanı açtı.

Stüdyonun birinci oyunu, Feodal Japonya’da geçecek ve Unreal Engine 5 kullanılarak geliştirileceği bildirildi.Oyunun co-op, PvP ve PvE içeren çok oyunculu bir oyun olacağı bilinirken, iktidardaki Şogun’u deviren ve yeni bir taht kuran işgalcinin öyküsünü anlatacak.

Dark Passenger’ın internet sitesinde yapılan duyuruda, “Amacımız, hem iş birliğine hem de rekabete odaklanan son derece heyecan verici çevrimiçi oyunlar oluşturmak. İnsan etkileşimlerinden, ittifaklardan, mert yüzleşmelerden ve beklenmedik kıvrımlardan etkileniyoruz.” kelamlarına yer verdi.

“Her oyunu eşsiz ve şaşırtan hale getirmek için birçok prosedürle tahlil kullanıyoruz. Her ne kadar tüm oyuncular tıpkı amaca sahip olsa da, her seferinde taktikleri değiştirmek ve farklı yollar izlemek gerekecek.”

Benzer İçerikler
Spor

Alanyaspor'dan Fatih Karagümrük'e farklı tarife! Pirlo birinci maçında yıkımı yaşadı

1 Mins read
Fatih Karagümrük ile Alanyaspor, Üstün Lig’in birinci haftasında Atatürk Olimpiyat Stadı’nda karşı karşıya geldi. Çabayı Akdeniz takımı 4-2 …
Spor

Adana Demirspor lige fırtına üzere başladı! Giresun deplasmanında 3 puanı 3 golle aldılar

1 Mins read
Giresunspor ile Adana Demirspor, Harika Lig’in birinci haftasında Çotanak Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. 5 golün atıldığı çabayı konuk grup …
Spor

Kayserispor'dan Barcelona'ya transfer olan Emre Demir attığı gollerle mest etti

1 Mins read
Barcelona B forması giyen Türk yıldız, performansıyla isminden kelam ettirmeye devam ediyor. BARCELONA TOPLUMSAL MEDYADAN PAYLAŞTI Kayserispor …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir