Özel Haber

Eski Pist Pilotu Bahadır Aydın Hızla Fenomenlik Basamaklarını Tırmanıyor

1 Mins read

Bahadır Aydın Kimdir nasıl bu kadar hızlı fenomen oldu?

Eski Pist pilotu olan Bahadır Aydın bu günlerde fenomenlik basamaklarını hızla tırmanıyor, bu hızlı yükselişin sırrını sorduğumuzda aydın şöyle dedi:

“Ekstra bir şey yapmıyorum sadece günlük olarak takipçilerimin hoşuna giden içerikleri ve diğer insanların hoşuna gidebileceğini düşündüğüm reel videoları paylaşıyorum bu sayede takipçi sayım hızlı bir şekilde artıyor. Aynı zamanda Meşhur Yenicami Islama Köftecisi adında tanınmış bir köftecim ve 3M Motors adında tanınmış bir galerim var, bunların da ün bakımında getirileri illaki oluyor. ”

Bahadır Aydın sadece fenomen mi başka bir iş yapıyor mu?

Bahadır Aydın aynı zamanda Sakaryada ünlü bir araba galerisi olan “3M Motorsun” sahibi, instagramda galerisinde bulunan arabaların videoları ile gündemde arabaların kendisi için bir tutku olduğunu belirten Bahadır Aydın bu işe daha uzun yıllar devam edeceğini belirtiyor.

Bahadır Aydın aynı zamanda “Meşhur Yenicami Islama köftecisinin” sahibi, burada 1900’lü yıllardan beri eşsiz bir lezzet olan ıslama köftesinin, piyazın, şıranın, ve enfes bir tatlı olan kaymaklı kabak tatlısının devamlılığını sağlıyor. Köftecisi sayesinde de ün kazanan Bahadır Aydın meşhur ıslama köftesi ve kaymaklı kabak tatlısı için için şöyle yorum yapıyor:

“Bir yiyenin bir daha vazgeçemeyeceği çok keyifli lezzetler bunlar, herkesin bir kere denemesini tavsiye ediyorum, zaten bir kere deneyen bir daha buradan başka yerde yiyemiyor.1900lerden beri bu lezzetleri üretiyoruz ve artık çok kıymetli bir marka haline geldik.” Diyen Bahadır Aydın herkesi Sakarya’daki Meşhur Yenicami Islama Köftecisine bekliyor.

Benzer İçerikler
Özel Haber

Kaspi Tekstil: Koltuk Örtüleri, Sandalye Örtüleri ve Sandalye Kılıflarıyla Ev Dekorasyonunuzu Yeniden Tanımlayın

2 Mins read
Ev, kişisel ifadenizin ve rahatlamanın bir yeri olarak önemlidir. Ancak zaman içinde mobilyalarınız yıpranabilir, tarzınız değişebilir veya mevcut dekorasyonunuzu yenileme isteği doğabilir….
Özel Haber

Etik Hacker Nedir?

1 Mins read
Etik hacker, bilgisayar sistemlerini, ağları veya yazılımları yasa dışı olarak ele geçirme veya zarar verme amacı gütmeyen, bu becerilerini güvenlik açıklarını tespit…
Özel Haber

Vozol Likit: Otantik Tatlar, Orijinal Nikotin Değeri

1 Mins read
Merhaba sevgili Vape tutkunları! Vozol Likit ile gerçek aroma ve otantik nikotin değeri dünyasına hoş geldiniz. Vape deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir