Özel Haber

Fisker Ocean gün ışığına çıkıyor

1 Mins read

Fisker, büsbütün elektrikli Fisker Ocean’ı 18-21 Ağustos 2022 tarihleri ortasında Pebble Beach Concours d’Elegance’de sergileyecek.

Şirketin CEO’su Henrik Fisker hususla ilgili yaptığı açıklamada; “Dünyanın en sürdürülebilir ve yenilikçi elektrikli araçlarından birini sergilemek için Pebble Beach Concours’da olmaktan heyecan duyuyoruz. Kuzey Kaliforniya’da birinci sefer bulunuyoruz ve bu ortam Fisker Ocean’ı görmek, dokunmak ve hissetmek isteyen lokal paydaşlarımıza bir fırsat sunuyor.” Dedi.

Pebble Beach Concours, dünyanın önde gelen araba aktiflikleri ortasına yer alıyor. Fisker Ocean, ABD pazarına yönelik Sport donanım için belirlenen 37 bin 499 dolardan başlayan fiyatlarla beş yolculu, emisyonsuz SUV’nin en son teknolojisini ve özelliklerini sergilemek için Concours Village’da olacak. Medya ve halk, daha evvel ABD ve Avrupa’da çeşitli yerlerde sergilenen Fisker Ocean’ın üretim emelli versiyonunu görmek için Forest Lake Road ve Stevenson Drive’daki Fisker şov standını ziyaret edebilecek.

Fisker Ocean için, Avusturya’da karbon nötr bir fabrikada Kasım 2022’de üretime başlamnması planlanıyor. Birinci 5 bin araç, hudutlu sayıda piyasaya sürülecek Fisker Ocean One olacak.

Fisker Ocean One, geri dönüştürülmüş karbon fiber eklere sahip 22 inç F3 SlipStream alüminyum jantlar, iç kısımda hatıra emelli bir dijital imza ve modele özel dış arma üzere imza özellikleriyle gelecek. Üretime yaklaştıkça, her rezervasyon sahibi kendi Fisker Ocean One’ın detaylarını katılaştıracak. Rezervasyon sahipleri, bu ayın başlarında duyurulan Fisker Finance aracılığıyla Fisker Ocean’larını finanse edebilecekler.

Carmedya.com / Araba
Benzer İçerikler
Özel Haber

Güvenilir Son Dakika Haberleri muhabir.com.tr'de

2 Mins read
Habercilik sürekli güncel kalmayı gerektiriyor. Her an gelişen olaylar karşısında hızlı reaksiyon alabilmek ve bu süreci tarafsız bir şekilde okuyucuya aktarabilmek gerçekten…
Özel Haber

Mert Sevinç: Fizyoterapideki Başarılı Yolculuğu ve Sporculara Destek Veren İşleri

1 Mins read
Mert Sevinç, Gelişim Üniversitesi’nden lisans derecesi ve Medipol Üniversitesi’nden ön lisans eğitimi tamamladıktan sonra kendini fizyoterapi ve rehabilitasyon alanında geliştirmeye adamış bir…
Özel Haber

Dr. Mehmet Beşir Sürme, Beyin Cerrahisinde İnovasyonun Lideri

1 Mins read
Beyin ve sinir cerrahisi alanında uzmanlaşmış olan Dr. Mehmet Beşir Sürme, modern tıbbın öncü isimlerinden biri olarak bilinmektedir. Özellikle pil cerrahisi ve…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir