Özel Haber

Fisker Ocean gün ışığına çıkıyor

1 Mins read

Fisker, büsbütün elektrikli Fisker Ocean’ı 18-21 Ağustos 2022 tarihleri ortasında Pebble Beach Concours d’Elegance’de sergileyecek.

Şirketin CEO’su Henrik Fisker hususla ilgili yaptığı açıklamada; “Dünyanın en sürdürülebilir ve yenilikçi elektrikli araçlarından birini sergilemek için Pebble Beach Concours’da olmaktan heyecan duyuyoruz. Kuzey Kaliforniya’da birinci sefer bulunuyoruz ve bu ortam Fisker Ocean’ı görmek, dokunmak ve hissetmek isteyen lokal paydaşlarımıza bir fırsat sunuyor.” Dedi.

Pebble Beach Concours, dünyanın önde gelen araba aktiflikleri ortasına yer alıyor. Fisker Ocean, ABD pazarına yönelik Sport donanım için belirlenen 37 bin 499 dolardan başlayan fiyatlarla beş yolculu, emisyonsuz SUV’nin en son teknolojisini ve özelliklerini sergilemek için Concours Village’da olacak. Medya ve halk, daha evvel ABD ve Avrupa’da çeşitli yerlerde sergilenen Fisker Ocean’ın üretim emelli versiyonunu görmek için Forest Lake Road ve Stevenson Drive’daki Fisker şov standını ziyaret edebilecek.

Fisker Ocean için, Avusturya’da karbon nötr bir fabrikada Kasım 2022’de üretime başlamnması planlanıyor. Birinci 5 bin araç, hudutlu sayıda piyasaya sürülecek Fisker Ocean One olacak.

Fisker Ocean One, geri dönüştürülmüş karbon fiber eklere sahip 22 inç F3 SlipStream alüminyum jantlar, iç kısımda hatıra emelli bir dijital imza ve modele özel dış arma üzere imza özellikleriyle gelecek. Üretime yaklaştıkça, her rezervasyon sahibi kendi Fisker Ocean One’ın detaylarını katılaştıracak. Rezervasyon sahipleri, bu ayın başlarında duyurulan Fisker Finance aracılığıyla Fisker Ocean’larını finanse edebilecekler.

Carmedya.com / Araba
Benzer İçerikler
Özel Haber

İç Mimar Burak Kırkbudak: Mekânların Büyülü Dönüşüm Ustası

2 Mins read
Mekânlar, yaşamlarımızın önemli bir parçasıdır. İçinde bulunduğumuz ortamın tasarımı, atmosferi ve düzeni, ruh halimizi etkiler. İşte bu noktada karşımıza, iç mimarlar çıkıyor…
Özel Haber

Şıklığınızı Genç ve Modern Bir Tarzla İfade Edin: Shemay Genç Tesettür Abiyeleri

1 Mins read
Moda dünyası her geçen gün daha da renkleniyor, ve genç tesettürlü kadınlar için tarz seçenekleri de artıyor. İster mezuniyet töreninde parlayın, ister…
Özel Haber

Şıklık ve Zarafetin İkilisi: Tesettür İkili Takımlar

1 Mins read
Tesettür giyimde şıklık ve zarafet arayışındaysanız, www.dressra.com.tr’nin özel koleksiyonundaki Tesettür İkili Takım tam size göre! Her zevke hitap eden çeşitli tasarımlarla, şıklığı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir