Spor

GTA Online’ın yeni güncellemesi The Criminal Enterprises yolda! İşte çıkış tarihi ve tüm yenilikler

3 Mins read

Güney San Andreas iktisadının krizde olduğunu bildiren Rockstar Games takımı, gaz fiyatlarının son 10 yılda en yüksek düzeye ulaştığını ve bu nedenle tedarik badiresinden ötürü oluşan zincirleme karışıklıktan bahsederek yeni içerik güncellemesi hakkında ufak ipucu verdi.

GTA ONLINE: THE CRIMINAL ENTERPRISES GÜNCELLEMESİ GELİYOR

Gta Online‘ın 26 Temmuz’da gelecek içerik güncellemesi The Criminal Enterprises ile oyuncuların mesleklerinde hatalar kabaracak. Yeni güncelleme ile yeni misyonlar ve yükseltmeler getiren kapsamlı bir güncelleme olacak. Ayrıyeten Milletlerarası Münasebetler Ajansı için yeminli bir casus olarak faaliyet gösteren oyunculara yeni, detaylı Bağlantı Misyonları ve daha fazlası eklenecek.

Criminal Enterprises ayrıyeten oyunculara hatalı rütbelerinde nasıl yükselecekleri konusunda daha fazla seçenek sunarken, çok talep edilen tecrübe iyileştirmeleri de sunacak. Oyuncular, bir dizi oynanışta daha fazla ödeme kazanacak, tecrübe iyileştirmelerinin ve daha fazlasının tadını çıkaracaklar – yeni modlar, araçlar, koleksiyonlar ve oyuncuların test sürüşü yapabilecekleri yahut yalnızca bir dizi yeni araç satın alabilecekleri yeni showroom katları da dahil olmak üzere tüm yaz boyunca düşen özel etkinliklerle yeni güncelleme gelecek.

İŞLETMELERİNİZİ GENİŞLETEBİLECEKSİNİZ

GTA Online’a ister en yeni kuşak konsollarda Career Builder aracılığıyla girmiş olun, ister tecrübeli bir KingPin olun, The Criminal Enterprises, her türlü yürekli teşebbüsçü için heyecan verici yeni güncellemeler sunuyor. Hangi Ceza Mesleği yolunu seçerseniz seçin, Misyonları Sat da dahil olmak üzere tüm İş aktiflikleri artık Hata Teşebbüslerinin bir modülü olarak özel (Yalnızca Davet Et, Mürettebat ve Arkadaşlar) oturumlarda oynanabilecek.

Yöneticiler, Motorcular, Gece Kulübü Sahipleri ve Gunrunner’lar kaotik şartlardan en âlâ formda yararlanıyor. Bu ortada, pompalardaki ani artış, yozlaşmış Duggan petrokimya ailesinin sistemi kendi lehlerine donattığından şüphelenen IAA’nın dikkatini çekti ve kesimleri bir ortaya getirmelerine yardımcı olmanız için size gereksinim duyacaklar.

BIKERS

Özel Motor Mağazasına sahip kulüp meskenleri, MC Liderlerinin müşterilerin motorlarını spesifikasyonlara nazaran değiştirebilecekleri ve GTA $ ve RP için müşterilere teslim edebilecekleri bir şirket içi yükseltme alıyor. Motorcular ayrıyeten, Clubhouse’daki toplantı odası duvarında yayınlanan iki yeni Clubhouse Mukavelesini tamamlayarak sokak cred’lerini ve alt satırlarını güçlendirebilecekler. Ve Clubhouse’unuzdaki bara musallat olan müşterileri fark edebilirsiniz – bir Bar İkmal vazifesi, MC’niz için biraz ekstra gelir elde ederken fıçıları dokunduracak ve müşteriyi memnun edecektir.

GUNRUNNERS

Ammu-Nation, hepinizin kaliteli malları makul bir fiyata tedarik etmekle ilgili olduğunuzu duydu ve içeri girmek istiyorlar. Ek bir gelir kaynağı için belirlenmiş bir Ammu-Nation mağazasına günlük teslimat yapın. Sığınağınızı stoklarken iki yeni İkmal Misyonu ile karşılaşacaksınız, bu yüzden bu yeni gayeleri değdikleri her şey için soyduğunuzdan emin olun. Ayrıyeten oyuncular, uygun silahlanmış bir markadan bilgi tedarik ederek araştırma ilerlemelerini artırmak için Casus 14’ü arayabilecekler.

GECE KULÜBÜ SAHİPLERİ

Gece kulübü sahipleri artık Gece Kulübü Depoları için Mal tedarik etme vazifelerini üstlenmek için Yohan ile bağlantıya geçebilir yahut Tony’yi Kulüp İdaresi misyonlarını başlatmak için arayabilirler. Takıma iki yeni Kulüp İdaresi misyonu eklendi ve size idare şurası üstü operasyonlarınızı tanıtmanın yeni yollarını sunuyor. Bu ortada, kulübünüzün içinde, sorun çıkaranları dışarı atarak ve pasif VIP’leri saha dışındaki inançlı yerlere götürerek titreşimleri koruyabileceksiniz.

KAĞIT İZİ OPERASYONUNDA ZIMNÎ GİDİN

Yükselen gaz fiyatlarından elde edilen kârların hepsi, Los Santos bölgesindeki en berbat şöhretli petrol zengini hanedanın ceplerine tek taraflı akıyor üzere görünüyor. IAA bir cürüm komplosu kokusu alıyor – Casus ULP, yeni Kağıt İzi Operasyonu ile temas halinde olacak ve 1-4 oyuncuyu, sarmal petrol fiyatlarının ardındaki görünmez el olup olmadıklarını görmek için lokal petrokimya işverenleri Duggans’ı araştırmak üzere yeminli casuslar olarak görevlendirecek.

YENİ ARAÇLARLA DİREKSİYONA GEÇİN

The Criminal Enterprises’da A ve B noktaları ortasındaki rotayı kesmenin birçok yeni yolu olacak ve yaz boyunca ve sonrasında yeni araçlar gelecek. F. Clinton ve Partner’in uzman bilgisayar korsanının uzaktan kumanda, füze kilitleme karıştırıcısı ve daha fazlası dahil olmak üzere özel yükseltmelerinden yararlanmak için Imani Tech’e uygun iki yeni araç sunulacak.

The Criminal Enterprises’ın 26 Temmuz’da PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC’de yayınlanacağı Rockstar Newswire’daki tüm yeni oynanış ve dengeleme değişiklikleri hakkında daha fazla detay bulabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Spor

Alanyaspor'dan Fatih Karagümrük'e farklı tarife! Pirlo birinci maçında yıkımı yaşadı

1 Mins read
Fatih Karagümrük ile Alanyaspor, Üstün Lig’in birinci haftasında Atatürk Olimpiyat Stadı’nda karşı karşıya geldi. Çabayı Akdeniz takımı 4-2 …
Spor

Adana Demirspor lige fırtına üzere başladı! Giresun deplasmanında 3 puanı 3 golle aldılar

1 Mins read
Giresunspor ile Adana Demirspor, Harika Lig’in birinci haftasında Çotanak Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. 5 golün atıldığı çabayı konuk grup …
Spor

Kayserispor'dan Barcelona'ya transfer olan Emre Demir attığı gollerle mest etti

1 Mins read
Barcelona B forması giyen Türk yıldız, performansıyla isminden kelam ettirmeye devam ediyor. BARCELONA TOPLUMSAL MEDYADAN PAYLAŞTI Kayserispor …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir