Özel Haber

Honda ile Beşiktaş JK iş birliğine imza attı

1 Mins read

Honda Türkiye ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) yeni bir iş birliğine imza attı.

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen imza merasimi, Honda Türkiye Lideri Satoru Yamada ve BJK İdare Konseyi Lideri Ahmet Işık Çebi’nin iştiraki ile gerçekleşti. Yapılan iş birliği kapsamında Honda, BJK futbol ekibi oyuncuları ile üst seviye yöneticilerine Accord, Civic, City ve CR-V modelleriyle 3 dönem boyunca araç takviyesi sağlayacak.

BJK İdare Konseyi Lideri Ahmet Parıltı Çebi ise, “İş birliği yaptığımız markalar ortasına Honda’yı da katmış olmanın memnunluğunu yaşıyoruz. Honda’ya Beşiktaş Jimnastik Kulübü ailesine güzel geldiniz diyorum. Araç gereksinimlerimizi Honda’nın ileri teknolojili ve güvenlikli araçları ile karşılayacağız. Honda ile yola çıkmış olmanın gücünü ve güvenliğini hissediyor olacağız. Beşiktaş’ın ve Honda’nın tutku ortak yerinde buluşuyor olmasının bize de Honda’ya da katkı sağlayacağına inancımız tamdır” dedi.

Carmedya.com / Araba
Benzer İçerikler
Özel Haber

Tazemiz: Doğadan Gelen Sağlıklı Yağların Zengin Dünyası

3 Mins read
Türkiye’nin önde gelen soğuk pres yağ üreticilerinden biri olan Tazemiz, 2019 yılında KOSGEB desteği ile faaliyete geçti. Uzmanlık alanı soğuk pres yağlar…
Özel Haber

Global Hotel: Kalite ve Estetikte Otel Çözümleri

1 Mins read
Seyahat endüstrisinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan konaklama, günümüzde sadece bir gece konaklamaktan çok daha fazlasını ifade ediyor. Konukların konforu, huzuru ve unutulmaz…
Özel Haber

Drone Tehditlere Karşı Güvende Kalın: Drone Detection Hizmetimiz

1 Mins read
Günümüzde, drone ile yapılan gözetim ve askeri amaç için drone’ların kullanımı giderek artıyor. Ancak, bu artış potansiyel güvenlik tehditlerini de beraberinde getiriyor….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir