Özel Haber

Maserati’den yeni kuşak pist arabası: Project24

1 Mins read

Maserati, orijinal ve yalnızca pist kullanımı için geliştirdiği muhteşem spor araba projesi Project24’ü tanıttı.

Maserati Tasarım Merkezi’nde tasarlanan ve yalnızca 62 adet üretilecek olan bu üst düzey muhteşem spor araba, MC20’nin özelliklerini daha da ileri bir düzeye taşıyor. Kod ismi 24 ile anılan yeni model, ileri teknoloji eseri V6 Nettuno motoru yeni bir turbo besleme ve gerekli optimizasyonlarla 740 bg üretiyor.

Project24’te ayrıyeten yenilikçi süspansiyon, karbon seramik fren sistemi ve yarış lastiklerin yanı sıra FIA onaylı güvenlik özellikleri de yer alıyor.

Project 24, markanın hafif yapı prensibine uygun olarak 1250 kg’ın altında kalacak yükü, kusursuz güç-ağırlık oranı yaklaşımı ile yaklaşık 1,69 kg/hp bedeli sunuyor olacak.

Carmedya.com / Araba
Benzer İçerikler
Özel Haber

Global Hotel: Kalite ve Estetikte Otel Çözümleri

1 Mins read
Seyahat endüstrisinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan konaklama, günümüzde sadece bir gece konaklamaktan çok daha fazlasını ifade ediyor. Konukların konforu, huzuru ve unutulmaz…
Özel Haber

Drone Tehditlere Karşı Güvende Kalın: Drone Detection Hizmetimiz

1 Mins read
Günümüzde, drone ile yapılan gözetim ve askeri amaç için drone’ların kullanımı giderek artıyor. Ancak, bu artış potansiyel güvenlik tehditlerini de beraberinde getiriyor….
Özel Haber

Kafa Lambası: Aydınlatmanın Pratik ve Taşınabilir Çözümü

1 Mins read
Gelişen teknolojiyle birlikte, günlük yaşantımızda kullandığımız birçok eşya modernleşmekte ve işlevselliği artırmaktadır. Bu gelişmelerden biri de kafa lambalarıdır. Kafa lambaları, özellikle outdoor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir