Spor

Oyuncular, Kedilerini Stray’e Ekliyor: Bu Modla Siz de Ekleyin!

2 Mins read

Stray, başarılı çıkışının akabinde mod yağmuruna tutuldu. CJ ve Garfield kedilerinin akabinde oyuncular kendi kedilerini oyuna eklemeye başladı.

Bir sokak kedisine hayat verdiğimiz Stray, hayli başarılı bir çıkış yaptı. Böylesi popülerliğe ulaşan bir oyun, haliyle mod geliştiricilerinin de ilgisini çekti ve oyuna çeşitli farklı kediler eklenmeye başlandı.

Stray’e Eklenen Kedi Modları

Bunlardan bir tanesi, GTA: San Andreas’tan tanıdığımız CJ oldu. Maalesef CJ’in modelini Stray’in ana karakteri olan kediye uyarladılar. Evet.

Bir öbür mod ise tembel kedi Garfield oldu. Stray’e çok daha uyumlu olan bu mod sayesinde oyunu Garfield olarak oynamanız mümkün.

Bu modlar dışında ise birçok oyuncu kendi kedisini oyuna eklemeyi tercih etti. Mod geliştiricileri, bunu yapabilmeleri için oyunculara yardımcı oldu ve birçok farklı kedinin modelini oluşturdu. NexusMods’tan göz atabileceğiniz üzere birçok farklı kedi çeşidi için modlar bulunmakta.

Stray Kedi Ekleme: Kendi Kedinizle Oynayın!

Eğer sizin kediniz NexusMods’ta hazır olan kedilerden bir tanesi değilse endişelenmenize hiç gerek yok, biraz uğraşarak kendi kedinizin modelini yaratmanız mümkün. Bunu yapmak için Stray’in Cat Customization modunu kullanmalısınız.

Bu modda seçeceğiniz belgeleri oyunun evraklarına ekleyerek istediğiniz kedinin modelini oluşturmaya çalışabilirsiniz. Hazır modeller aşağıdaki halde:

Düz beyaz kedi

Düz siyah kedi

Mavi gözlü, siyah bıyıklı simsiyah kedi

Kırmızı gözlü, siyah bıyıklı simsiyah kedi

Çizgisiz, siyah bıyıklı düz siyah kedi

Siyah bıyıklı düz siyah kedi

Bu modellerin pak evrakını Stray >Hk_project >Content >Paks klasörüne atarak istediğiniz kediyi oyuna ekleyebilirsiniz. Şayet hazırda olan kediler yetmiyorsa aşağıdaki halde var olan belgeleri dilediğinizce birleştirmeniz mümkün:

Kedinin rengi ve desenini belirleyen belgeyi MainHk_projectContentCharacterCatTextureexport klasörüne yükleyin.

Varsayılan bıyık dışında bir bıyık istiyorsanız bıyık evrakını MainHk_projectContentCharacterCatTexture klasörüne yükleyin.

Main klasörünü UnrealPak klasöründeki UnrealPak-With-Compression.bat dosyasına sürükleyin.

Elde ettiğiniz pak belgesini Stray >Hk_project >Content >Paks klasörüne ekleyerek kedinizin görünümünü değiştirin.

Modu indirmek için NexusMods sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bir açıklama istiyorsanız yahut modda bulunan hazır evrakları değiştirmeye gereksiniminiz varsa modun NexusMods sayfasındaki açıklamaya göz atabilirsiniz.

SaveButonu / Gamegar
Benzer İçerikler
Spor

Alanyaspor'dan Fatih Karagümrük'e farklı tarife! Pirlo birinci maçında yıkımı yaşadı

1 Mins read
Fatih Karagümrük ile Alanyaspor, Üstün Lig’in birinci haftasında Atatürk Olimpiyat Stadı’nda karşı karşıya geldi. Çabayı Akdeniz takımı 4-2 …
Spor

Adana Demirspor lige fırtına üzere başladı! Giresun deplasmanında 3 puanı 3 golle aldılar

1 Mins read
Giresunspor ile Adana Demirspor, Harika Lig’in birinci haftasında Çotanak Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. 5 golün atıldığı çabayı konuk grup …
Spor

Kayserispor'dan Barcelona'ya transfer olan Emre Demir attığı gollerle mest etti

1 Mins read
Barcelona B forması giyen Türk yıldız, performansıyla isminden kelam ettirmeye devam ediyor. BARCELONA TOPLUMSAL MEDYADAN PAYLAŞTI Kayserispor …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir