Spor

PUBG’nin yeni haritası Deston ile gelen yenilikler neler?

2 Mins read

Steam‘in tüm vakitlerin en çok oynanan oyunu PUBG Battlegrounds’ın 8×8 km’lik büyüklüğündeki yeni haritası Deston, yüksek binalar ortasında sular altında kalmış bir kenti ele almaktadır. Yeni araç, yeni silah, yeni özellikler ve daha fazlasını oyunculara sunan Deston haritasındaki yenilikler neler? İşte detaylar…

PUBG DESTON HARİTASI

Üst tarafı bataklıkla kaplı ve yeni araç hoverboard yerini aldı. Haritanın sol kısmı biraz daha dağlık bir bölge olurken Deston’un sağı ise yüksek binalarla doludur.

DESTON’UN MERKEZİ RİPTON

Yeni harita Deston’un merkezi Ripton, gökdelenlerle dolu ve gökdelenlerin üstüne halatlarla çıkabileceğiniz riskli bir bölgedir. Ripton’da gezinirken doruklara dikkat etmeyi unutmayın.

BATAKLIK

Ağaçlar, çimenler ve su kıyısına inşa edilmiş konutlar ortasında seyahate çıkabilir ve diz uzunluğuna gelen sular içinde düşmanlarınıza pusular kurabilirsiniz.

BAZ İSTASYONLARI

Deston’un belli bölgelerinde bulunan yüksek baz istasyonunun en doruğuna halatlar sayesinde tırmanarak oyunun başında size verdiği ekstra paraşüt ile yüksekten atlayarak diğer bölgelere uçabilirsiniz.

DRONE İLE ERİŞİLEBİLEN ALANLAR

Deston’un yeniliklerinden biri ise yüksek binaların orta katlarında yer alan yalnızca drone ile ulaşabileceğiniz bölgeler bulunuyor. Drone’un bir kapasitelik loot yapma özelliği sayesinde bâtın bölgelerden hoş eşyalar bulabilirsiniz.

GÜVENLİK ANAHTARI VE GÜVENLİK KAPILARI

PUBG Battlegrounds’ın yeni haritası Deston ile eklenen yeni güvenlik anahtarı sayesinde kapalı güvenlik kapılarını açabilirsiniz. Kapıların gerisinde ise üç düzey teçhizat ve drop silahları bulunmaktadır.

BENZİNLİK

Aracınızı artık yerde bulduğunuz akaryakıt bidonları ile değil akaryakıt istasyonları sayesinde de akaryakıtını fulleyebilirsiniz. Deston’un belli yerlerinde bulunan akaryakıt istasyonlarından aracınıza akaryakıt alabilir yahut akaryakıt istasyonunu patlatabilirsiniz.

YENİ SİLAH: 012

Dünyanın en süratli pompalısı O12 ile düşmanlarınızı 300 metreye kadar saniyeler içerisinde öldürebilirsiniz. 12 Gauge Ağır Cephane kullanan 012 pompalı yalnızca Deston haritasında bulunmaktadır.

BATAKLIK TEKNESİ

Hem karada hem de suda süratli bir formda ilerlemeye gereksiniminiz varsa bataklık teknesi işinizi görecektir. Sude bir o kadar süratli gitmesine rağmen karada suratı yarıya inmektedir ve şimdiden uyaralım ki denetimi biraz güç.

Benzer İçerikler
Spor

Alanyaspor'dan Fatih Karagümrük'e farklı tarife! Pirlo birinci maçında yıkımı yaşadı

1 Mins read
Fatih Karagümrük ile Alanyaspor, Üstün Lig’in birinci haftasında Atatürk Olimpiyat Stadı’nda karşı karşıya geldi. Çabayı Akdeniz takımı 4-2 …
Spor

Adana Demirspor lige fırtına üzere başladı! Giresun deplasmanında 3 puanı 3 golle aldılar

1 Mins read
Giresunspor ile Adana Demirspor, Harika Lig’in birinci haftasında Çotanak Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. 5 golün atıldığı çabayı konuk grup …
Spor

Kayserispor'dan Barcelona'ya transfer olan Emre Demir attığı gollerle mest etti

1 Mins read
Barcelona B forması giyen Türk yıldız, performansıyla isminden kelam ettirmeye devam ediyor. BARCELONA TOPLUMSAL MEDYADAN PAYLAŞTI Kayserispor …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir