Özel Haber

Rolls-Royce Spectre kuvvetli testlerden geçiyor

1 Mins read

Rolls-Royce’un birinci büsbütün elektrikli modeli olan Spectre için 2,5 milyon km’lik test programı devam ediyor.

Güney Fransa’nın Provence ve Cote D’Azur bölgelerinde gerçekleşen 625 bin km’lik test etabında, üretim için onaylanan akıllı süspansiyon sistemi, pil paketinin yapıya entegre edilmesiyle yüzde 30 artış gösteren sağlamlık test edilirken, Spectre için planlanan test sürüşlerinin yaklaşık yüzde 40’lık kısmı tamamlandı.

0,25’lik yeni sürtünme katsayısı ile öne çıkan Spectre, bu pahayla şimdiye kadarki en aerodinamik Rolls-Royce olma özelliğini taşıyor.

Modelde büsbütün elektrikli aktarma organı, markanın Architecture of Luxury ismi verilen platformuna entegre ediliyor.

Spectre’nin alüminyum mimarisi çelik kısımlarla güçlendirilmiş. Yeni mimari, Spectre’yi şimdiye kadar tasarlanan Rolls-Royce modelleri arasında dört metrelik uzunluğuyla en büyük yekpare gövde yapısıyla karşımıza çıkarıyor.

Aynı formda yaklaşık 1,5 metre uzunluğundaki direksiz araç kapıları da Rolls-Royce tarihinin en uzun kapıları olma özelliğini taşıyor.

Zorlu test kademesinin akabinde Spectre için birinci müşteri teslimatlarının 2023’ün dördüncü çeyreğinde başlaması planlanıyor.

>

Carmedya.com / Araba
Benzer İçerikler
Özel Haber

İç Mimar Burak Kırkbudak: Mekânların Büyülü Dönüşüm Ustası

2 Mins read
Mekânlar, yaşamlarımızın önemli bir parçasıdır. İçinde bulunduğumuz ortamın tasarımı, atmosferi ve düzeni, ruh halimizi etkiler. İşte bu noktada karşımıza, iç mimarlar çıkıyor…
Özel Haber

Şıklığınızı Genç ve Modern Bir Tarzla İfade Edin: Shemay Genç Tesettür Abiyeleri

1 Mins read
Moda dünyası her geçen gün daha da renkleniyor, ve genç tesettürlü kadınlar için tarz seçenekleri de artıyor. İster mezuniyet töreninde parlayın, ister…
Özel Haber

Şıklık ve Zarafetin İkilisi: Tesettür İkili Takımlar

1 Mins read
Tesettür giyimde şıklık ve zarafet arayışındaysanız, www.dressra.com.tr’nin özel koleksiyonundaki Tesettür İkili Takım tam size göre! Her zevke hitap eden çeşitli tasarımlarla, şıklığı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir