Özel Haber

Sancaktepe’de bayram öncesi dron destekli denetimlerde sürücülere ceza yağdı

1 Mins read

Sancaktepe’de bayram öncesi dron destekli denetimlerde sürücülere ceza yağdı

İSTANBUL Sancaktepe’de TEM otoyolu Çamlıca gişelerde bayram öncesinde gerçekleştirilen dron destekli trafik denetimlerinde kurallara uymayan sürücülere cezai işlem uygulandı.

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, TEM Çamlıca gişelerde Kurban Bayramı öncesinde dron destekli trafik denetimi gerçekleştirdi. 9 günlük bayram tatil için yola çıkan vatandaşların emniyet şeridini kullanıp kullanmadığı denetlendi. Yapılan denetimlerde, emniyet şeridini kullanan sürücülerin yaptığı ihlaller havadan görüntülenerek fotoğraflandı. Kurallara uymayan sürücüler hakkında bin 823 TL Emniyet şeridi ihlali, işlemi uygulandı.

İhlas Haber Ajansı / Aykut Zor – 3. Sayfa
Benzer İçerikler
Özel Haber

Global Hotel: Kalite ve Estetikte Otel Çözümleri

1 Mins read
Seyahat endüstrisinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan konaklama, günümüzde sadece bir gece konaklamaktan çok daha fazlasını ifade ediyor. Konukların konforu, huzuru ve unutulmaz…
Özel Haber

Drone Tehditlere Karşı Güvende Kalın: Drone Detection Hizmetimiz

1 Mins read
Günümüzde, drone ile yapılan gözetim ve askeri amaç için drone’ların kullanımı giderek artıyor. Ancak, bu artış potansiyel güvenlik tehditlerini de beraberinde getiriyor….
Özel Haber

Kafa Lambası: Aydınlatmanın Pratik ve Taşınabilir Çözümü

1 Mins read
Gelişen teknolojiyle birlikte, günlük yaşantımızda kullandığımız birçok eşya modernleşmekte ve işlevselliği artırmaktadır. Bu gelişmelerden biri de kafa lambalarıdır. Kafa lambaları, özellikle outdoor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir