Özel Haber

Şarkıcı Səma Abdullayeva’un Yarım İsimli Parçası Çıktı

1 Mins read

Bugünlerde en sık duyduğumuz isimlerden biri olan Azerbaycanlı şarkıcı Səma Abdullayeva, geçtiğimiz haftalarda Spotify gibi dijital müzik platformlarında muhteşem şarkısı “Yarım”ı yayınladı. Səma Abdullayeva kendi tarzında besteler yapıyor, yeni bir tarzda çalışıyor ve yoluna emin adımlarla devam ediyor. Sadece Spotify’da değil, Deezer ve birçok platformda yayınlandı ve şimdiden hayranları tarafından büyük beğeni topladı. Səma Abdullayeva Album’un bölümlerini daha yeni yayınlamaya başlamasına rağmen, kısa sürede ciddi bir ün ve ilgi kazanmayı başardı.

Bu harika albümler sayesinde Dijital Platform olan Spotify da büyük ilgi görüyor. Ayrıca Səma Abdullayeva’un Spotify adlı bir platformda aylık 10.000 civarında dinleyicisi bulunuyor. Bu aylık izlenme sayısı bile insanları kendisine aşık ettiğinin en büyük kanıtı. Səma Abdullayeva ağırlıklı olarak kendi tarzında besteler yapmakta ve bestelerine kendi yorumlarını ekleyerek kendi özgün tarzında besteler oluşturmaktadır.

Yarım, müzik dinlemeyi sevenler için sizi dünyanın öbür ucuna götüren mükemmel bir şarkı. Hem teknik hem de melodik olarak mükemmel bir müzik parçası olan Yarım şarkısı bugünden itibaren Spotify ve Deezer gibi dijital kanallarda da dinlenebiliyor. Dilerseniz bu parçaları telefonunuza MP4 formatında indirebilirsiniz. Çevrimdışı da dinleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla da dinleyebilirsiniz. Size mükemmel bir dinleme deneyimi sunar. Zevk, sakinlik ve iyi işitme hissiyatı sunan Yarım şarkısı sizi zevkle başka diyarlara götürecek.

Benzer İçerikler
Özel Haber

Global Hotel: Kalite ve Estetikte Otel Çözümleri

1 Mins read
Seyahat endüstrisinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan konaklama, günümüzde sadece bir gece konaklamaktan çok daha fazlasını ifade ediyor. Konukların konforu, huzuru ve unutulmaz…
Özel Haber

Drone Tehditlere Karşı Güvende Kalın: Drone Detection Hizmetimiz

1 Mins read
Günümüzde, drone ile yapılan gözetim ve askeri amaç için drone’ların kullanımı giderek artıyor. Ancak, bu artış potansiyel güvenlik tehditlerini de beraberinde getiriyor….
Özel Haber

Kafa Lambası: Aydınlatmanın Pratik ve Taşınabilir Çözümü

1 Mins read
Gelişen teknolojiyle birlikte, günlük yaşantımızda kullandığımız birçok eşya modernleşmekte ve işlevselliği artırmaktadır. Bu gelişmelerden biri de kafa lambalarıdır. Kafa lambaları, özellikle outdoor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir