Özel Haber

Şarkıcı Səma Abdullayeva’un Yarım İsimli Parçası Çıktı

1 Mins read

Bugünlerde en sık duyduğumuz isimlerden biri olan Azerbaycanlı şarkıcı Səma Abdullayeva, geçtiğimiz haftalarda Spotify gibi dijital müzik platformlarında muhteşem şarkısı “Yarım”ı yayınladı. Səma Abdullayeva kendi tarzında besteler yapıyor, yeni bir tarzda çalışıyor ve yoluna emin adımlarla devam ediyor. Sadece Spotify’da değil, Deezer ve birçok platformda yayınlandı ve şimdiden hayranları tarafından büyük beğeni topladı. Səma Abdullayeva Album’un bölümlerini daha yeni yayınlamaya başlamasına rağmen, kısa sürede ciddi bir ün ve ilgi kazanmayı başardı.

Bu harika albümler sayesinde Dijital Platform olan Spotify da büyük ilgi görüyor. Ayrıca Səma Abdullayeva’un Spotify adlı bir platformda aylık 10.000 civarında dinleyicisi bulunuyor. Bu aylık izlenme sayısı bile insanları kendisine aşık ettiğinin en büyük kanıtı. Səma Abdullayeva ağırlıklı olarak kendi tarzında besteler yapmakta ve bestelerine kendi yorumlarını ekleyerek kendi özgün tarzında besteler oluşturmaktadır.

Yarım, müzik dinlemeyi sevenler için sizi dünyanın öbür ucuna götüren mükemmel bir şarkı. Hem teknik hem de melodik olarak mükemmel bir müzik parçası olan Yarım şarkısı bugünden itibaren Spotify ve Deezer gibi dijital kanallarda da dinlenebiliyor. Dilerseniz bu parçaları telefonunuza MP4 formatında indirebilirsiniz. Çevrimdışı da dinleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla da dinleyebilirsiniz. Size mükemmel bir dinleme deneyimi sunar. Zevk, sakinlik ve iyi işitme hissiyatı sunan Yarım şarkısı sizi zevkle başka diyarlara götürecek.

Benzer İçerikler
Özel Haber

Kaspi Tekstil: Koltuk Örtüleri, Sandalye Örtüleri ve Sandalye Kılıflarıyla Ev Dekorasyonunuzu Yeniden Tanımlayın

2 Mins read
Ev, kişisel ifadenizin ve rahatlamanın bir yeri olarak önemlidir. Ancak zaman içinde mobilyalarınız yıpranabilir, tarzınız değişebilir veya mevcut dekorasyonunuzu yenileme isteği doğabilir….
Özel Haber

Etik Hacker Nedir?

1 Mins read
Etik hacker, bilgisayar sistemlerini, ağları veya yazılımları yasa dışı olarak ele geçirme veya zarar verme amacı gütmeyen, bu becerilerini güvenlik açıklarını tespit…
Özel Haber

Vozol Likit: Otantik Tatlar, Orijinal Nikotin Değeri

1 Mins read
Merhaba sevgili Vape tutkunları! Vozol Likit ile gerçek aroma ve otantik nikotin değeri dünyasına hoş geldiniz. Vape deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir