Özel Haber

Sosyal medya ajansı Posityone hakkında bilinmeyenler

2 Mins read

Posityone müşterilerine özel çözümler sunan, günceli takip eden, teknoloji kurdu bir ekibe sahip dijital bir ajandır. Sektördeki rakiplerinden sıyrılıp öne geçmek, her türlü tasarım ve iletişim ihtiyaçları için müşterilerinin yanındadır. Teknolojiyi ve yaratıcılığı bir arada kullanarak dijital çözümler sunmaktadır.

Her müşteriye özel çözümler ve dizaynlar yapmaktadır. Hiçbir işi tek seferlik görmeyip her müşterine ayrı ayrı özel birer marka gözüyle bakmaktadır. Burada her şey size özel! Sürekli artan motivasyon gücü ile maksimum fayda ilkesine göre yol almaktadır.

Kendi alanında uzman ekibi ile sosyal medya yönetimi istanbul denildiğinde akla ilk gelen firma olmayı başarmıştır. Posityone dijital pazarlama ve iyileştirme sürecinin bir parçası olmaktadır.

Hizmetlerimiz

Sosyal medya yönetimi; profesyonel hesap yönetimi ile adımların nasıl atılması ve kitlelere nasıl ulaşılması gerektiği ile ilgili danışmanlık vermektedir. Hedef kitleye ulaşmak, reklamların verimli kullanılması, içerikleri yönetme ve kaliteli içerik üretmek, rekabet piyasasında rakip analiz etmek bu yolda dikkat ettikleri hususlar.

Seo yönetimi; ‘Arama Motoru Optimizasyonu’ anlamına gelen bu hizmet ile arama motorlarında sizi üst sıralara taşımaya ve organik kullanıcılara ulaşmanız hedeflenmektedir. Üst sıralarda yer alan siteler daha fazla tıklanma aldığı için daha hızlı büyümekte. Yani bu hizmet ile hedef olan ve nitelikli kitleye daha hızlı ulaşılabiliyor.

Web site tasarım hizmeti; güncel teknoloji ışığında, kullanımı kolay kullanıcı dostu ve görseli yüksek tasarımlar yaparak tüm dikkatleri müşteri üzerine toplamaktadır. Markaların ve müşterilerin imajlarını ve kurumsal kimliklerini göz önüne alarak tasarımları gerçekleştirmektedir. Sitede seçilen renklerden yazı stiline kadar tüm detaylar müşteriyi yansıtmaya yönelik seçilmektedir.

Instagram, twitter hesap doğrulama; müşterilerin sosyal medya hesaplarının doğrulanmış olması ulaştıkları kitleler için önem taşıyor. Posityone bu noktada devreye girip  mavi tik nasıl alınır konusunda gerekli başvuruları yapmaktadır. İşlem ortalama 30 gün sürüyor.

Basın bülteni dağıtım hizmeti; haber değeri taşıyan içeriklerin gazeteciler aracılığı ile yayın sitelerine dağıtım işini üstlenmektedir. Bu sayede müşterilerin ve markaların medyada en doğru şekilde yer alması sağlanmakta Medyanın gücünü kullanarak müşteriler hedef kitle ile buluşturmaktadır. Ajans bu haberleri seo uygun şekilde hazırlıyor ve arama motorlarında ilk sırada yer almalarını sağlıyor.

Benzer İçerikler
Özel Haber

MEGA ASFALT İNŞAAT YAPI MALZEMELERİ VE TİC.LTD.ŞTİ. Başarılarına Bir Yenisini Daha Ekliyor!

1 Mins read
Ankara merkezli MEGA ASFALT İNŞAAT YAPI MALZEMELERİ VE TİC.LTD.ŞTİ., sektördeki yetenekli mühendis kadrosu ve yıllara dayanan tecrübesi ile kamu ihalelerinde ve özel…
Özel Haber

Markanızı Büyütmek İçin En İyi Dijital Platform: Dakika Reklam ve Pazarlama Ajansı

1 Mins read
Dakika Reklam ve Pazarlama Ajansı olarak, markanızı dijital dünyada büyütmek ve güçlü bir varlık oluşturmak için en iyi dijital platformları kullanıyoruz. Yenilikçi…
Özel Haber

Markanızı Büyütmek İçin En İyi Dijital Platform: Dakika Reklam ve Pazarlama Ajansı

1 Mins read
Dakika Reklam ve Pazarlama Ajansı olarak, markanızı dijital dünyada büyütmek ve güçlü bir varlık oluşturmak için en iyi dijital platformları kullanıyoruz. Yenilikçi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir