Sanat

Sulama kanalında bulunan köpekler ile kuyuya düşen kediler kurtarıldı

1 Mins read

Seydikemer ve Fethiye ilçelerinde, sulama kanalında bulunan köpekler ile kuyuya düşen kediler kurtarıldı.

Menekşe Mahallesi Stad Caddesinde sulama kanalı paklığı yapan vazifeliler, kanal içine yavrulamış sahipsiz köpek ve altı yavrusunun olduğunu fark etti.

İhbar üzerine belirtilen bölgeye gelen Seydikemer İtfaiye Küme Amirliği takımları, köpek ve yavrularını bulunduğu yerden kurtararak belediyenin hayvan barınağı takımlarına teslim etti.

Fethiye ilçesi Yeşil Üzümlü Mahallesi 603 Sokak’ta, yaklaşık 15 metre derinliğindeki su kuyusuna yavru kedilerin düştüğü ihbarını alan Fethiye İtfaiye Küme Amirliği grupları bahse bahis adrese gitti.

Bir itfaiye erinin gaz ölçümü yapıldıktan sonra indiği dar kuyudan kurtarılan kedi yavruları sahibine teslim edildi.

AA / Kültür Sanat
Benzer İçerikler
Özel HaberSanat

Hatice cover kimdir ? Kaç yaşında ?

1 Mins read
Gerçek adı Hatice Demirkol olan Instagram’da YouTube de coverleri ile tanınan Hatice cover henüz 15 yaşındadır. Müziğe olan aşinalığı bambaşka bir olaydır….
Özel HaberSanat

Bizi Çok Üzdüler Victor!

1 Mins read
Bizi Çok Üzdüler Victor! (Kitap) Yazar: ISA BAGHIROV Dili: Türkçe Sayfa Sayısı: 124 Yayınlanma tarihi: 2022 Eylül ‘’Bizi Çok Üzdüler Victor!’’, İsa…
Özel HaberSanat

İnan Yılmaz sır örgülü perdeyi aralıyor: “VARDİYA”

2 Mins read
Yirmi yılı aşkın süredir, kimselerle paylaşılmadan üretilmiş yüzlerce söz ve beste arasından vakti geldiğine inandığı “Vardiya” şarkısıyla İnan Yılmaz hepimizin içinde sıkışıp…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir