Özel Haber

Suzuki motor sporlarına orta veriyor!

1 Mins read

Suzuki Motor Corporation yeni yatırımlara kaynak yaratmak ve sürdürülebilir faaliyetleri büyütmek maksadıyla, 2022 dönem sonunda Suzuki‘nin MotoGP faaliyetlerini sonlandırmak için mutabakata vardı.

Suzuki, 2022 dönem sonu prestijiyle Dünya Dayanıklılık Şampiyonası’ndaki (EWC) faaliyetlerini de sonlandıracak.

Yapılan açıklamada, kalan yarışları kazanmak için efor harcayarak 2022 MotoGP ve EWC şampiyonalarında yarışa devam edeceği vurgulanırken, “Global distribütör ağımız üzerinden müşterilerimizin yarış faaliyetlerine takviyemizi sürdürmeyi hedefliyoruz. Bize takviye veren tüm Suzuki hayranlarına ve uzun yıllardır Suzuki’nin motosiklet yarışlarını destekleyen herkese en derin şükranlarımızı sunuyoruz” kelamlarına yer verildi.

“Sürdürülebilir bir motosiklet faaliyet alanı oluşturacağız”

Temsilci Yönetici ve Lider Toshihiro Suzuki yapmış olduğu değerlendirmede,”Suzuki, sürdürülebilirlik tarafındaki başka teşebbüslere kaynak ayırma stratejisi ile MotoGP ve EWC’deki faaliyetlerini sonlandırmaya karar verdi. Motosiklet yarışları, sürdürülebilirliği ve insan kaynaklarını geliştirme dahil olmak üzere teknolojik yenilikler açısından her vakit güçlü bir yer olmuştur. Bu karar, motosiklet yarışları aracılığıyla sahip olduğumuz teknolojik yetenekleri ve insan kaynağını sürdürülebilir bir topluma giden yolda farklı alternatifleri araştırmak üzere yeni bir motosiklet faaliyet alanı oluşturmamıza imkan sağlayacak. MotoGP yarışlarına döndüğümüzden bu yana, geliştirme evresinden itibaren bizleri yalnız bırakmayan ve destekleyen tüm hayranlarımıza, şoförlerimize ve tüm paydaşlarımıza en derin şükranlarımızı sunuyorum. Alex Rins, Joan Mir, Team SUZUKI ECSTAR ve YOSHIMURA SERT MOTUL’u dönem sonuna kadar şampiyonada rekabet etmeleri için desteklemeye devam edeceğiz. ” halinde konuştu.

>

Carmedya.com / Araba
Benzer İçerikler
Özel Haber

Tazemiz: Doğadan Gelen Sağlıklı Yağların Zengin Dünyası

3 Mins read
Türkiye’nin önde gelen soğuk pres yağ üreticilerinden biri olan Tazemiz, 2019 yılında KOSGEB desteği ile faaliyete geçti. Uzmanlık alanı soğuk pres yağlar…
Özel Haber

Global Hotel: Kalite ve Estetikte Otel Çözümleri

1 Mins read
Seyahat endüstrisinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan konaklama, günümüzde sadece bir gece konaklamaktan çok daha fazlasını ifade ediyor. Konukların konforu, huzuru ve unutulmaz…
Özel Haber

Drone Tehditlere Karşı Güvende Kalın: Drone Detection Hizmetimiz

1 Mins read
Günümüzde, drone ile yapılan gözetim ve askeri amaç için drone’ların kullanımı giderek artıyor. Ancak, bu artış potansiyel güvenlik tehditlerini de beraberinde getiriyor….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir