Spor

Ubisoft, Avatar: Frontiers of Pandora’nın ertelendiğini duyurdu

1 Mins read

James Cameron’ın Avatar sinema serisine dayanan ve 2022’de çıkması beklenen açık dünya FPS aksiyon macera oyunu Avatar: Frontiers of Pandora’nın çıkış tarihi oyunun daha güzel hale gelmesi için ertelendiği duyuruldu.

AVATAR FRONTIERS OF PANDORA ERTELENDİ

Ubisoft 2022-2023 birinci çeyrek satışlarının yayınlanan raporunda, “Avatar: Frontiers of Pandora artık 2023-24’te çıkacak. Bu harika global cümbüş markası, Ubisof için çok yıllı büyük bir fırsatı temsil ettiğinden, yeni kuşak teknolojinin tüm avantajlarından yararlanan son teknoloji eseri, sürükleyici bir tecrübe sunmaya kararlıyız.” kelamlarına yer verildi.

“Ayrıca 2023-24’te, başlangıçta 2022-23 için planlanan daha küçük, duyurulmamış bir premium oyun yayınlamaya karar verdik. Bu ek geliştirme mühleti, sanayi genelinde üretimler üzerindeki mevcut devam eden kısıtlamaların bir yansıması olsa da, oyunculara en uygun tecrübeleri sunarken hem gruplarımız için esneklik hem de güçlü üretkenlik sağlamak için en verimli çalışma şartlarını tasarlamak için çok çalışıyoruz.”

Geliştiriciliğini Massive Entertainment, Ubisoft Düsseldorf ve Ubisoft Shanghai’nin üstlendiği açık dünya avatar oyunu Amazon Luna, Xbox Series X|S, Microsoft Windows, Stadia ve PlayStation 5 için çıkış yapmaya hazırlanıyor.

AVATAR FRONTIERS OF PANDORA KONUSU

Avatar: Frontiers of Pandora, Lightstorm Entertainment ve Disney ile iş birliği içinde bir Ubisoft stüdyosu olan Massive Entertainment tarafından geliştirilen birinci şahıs aksiyon-macera oyunudur.

Snowdrop Engine en son yinelemesi kullanılarak inşa edilen ve yeni kuşak konsollar ve PC’ler için özel olarak geliştirilen Avatar: Frontiers of Pandora’nın, cazibeli dünyasını tüm hoşluğu ve tehlikesiyle sürükleyici, açık bir dünya tecrübesinde hayata geçiriyor.

Benzer İçerikler
Spor

Alanyaspor'dan Fatih Karagümrük'e farklı tarife! Pirlo birinci maçında yıkımı yaşadı

1 Mins read
Fatih Karagümrük ile Alanyaspor, Üstün Lig’in birinci haftasında Atatürk Olimpiyat Stadı’nda karşı karşıya geldi. Çabayı Akdeniz takımı 4-2 …
Spor

Adana Demirspor lige fırtına üzere başladı! Giresun deplasmanında 3 puanı 3 golle aldılar

1 Mins read
Giresunspor ile Adana Demirspor, Harika Lig’in birinci haftasında Çotanak Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. 5 golün atıldığı çabayı konuk grup …
Spor

Kayserispor'dan Barcelona'ya transfer olan Emre Demir attığı gollerle mest etti

1 Mins read
Barcelona B forması giyen Türk yıldız, performansıyla isminden kelam ettirmeye devam ediyor. BARCELONA TOPLUMSAL MEDYADAN PAYLAŞTI Kayserispor …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir