Teknoloji

WhatsApp’ta büyük yenilik! Kullanıcıların heyecanla beklediği çoklu aygıt dayanağı nihayet geliyor

1 Mins read

WhatsApp kullanıcıları, birebir numarayı birden fazla aygıtta şimdi kullanamıyor. WABeta info tarafından sızdırılan bilgilere nazaran WhatsApp, artık kullanıcıların 2 farklı telefonda birebir numarayı kullanmasına müsaade verecek.

“HERKES İÇİN SİL” ÖZELLİĞİNİN MÜHLETİ 60 SAATE ÇIKARILDI

Telegram ve Signal üzere uygulamalar ile rekabeti artırmak isteyen Meta, yeni özellikler ile kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Şirket, geçtiğimiz haftalarda herkes için sil özelliğinin mühletini 60 saate çıkarmıştı.

MESAJLAR YENİ AYGITA DİREKT AKTARILABİLECEK

Telegram, uzun müddettir kullanıcılarına birden fazla akıllı telefonda birebir numarayı kullanma imkanı sunuyor. Milyonlarca etkin kullanıcıya sahip olan WhatsApp da yakında birden fazla aygıt dayanağına kavuşacak. Android WhatsApp uygulamasında ortaya çıkarılan özellik, sohbet geçmişinizi eklediğiniz yeni aygıta direkt aktarma imkanı sunacak. Teze nazaran, mevcut iletileriniz ve medya belgelerinizi birkaç dakika içerisinde yeni telefonunuza kopyalayabileceksiniz.

ÇEVRİMİÇİ DURUMU İSTENİLEN ŞAHISLARDAN GİZLENEBİLECEK

WhatsApp çevrim içi durumunu gizleme özelliğinde yapılan değişiklik, şirketin dikkat çeken yeniliği ortasında yer alıyor. Kullanıcılar, çevrim içi durumunu rehberlerinde yer alan istedikleri şahıslardan gizleyebilecek.

WHATSAPP İŞLETMELER İÇİN ÇALIŞMALARI HIZLANDIRDI

Analistler, Telegram’ın premium özelliğinin de yakında WhatsApp’ta test edileceğini kestirim ediyor. Dünyada en çok kullanılan iletileşme uygulaması olan WhatsApp, işletmeler için de çalışmalarını hızlandırdı. İşletme hesaplarının kullanıcı etkileşimini artırmak isteyen şirket, özel link özelliğini test ediyor.

Shiftdelete / Teknoloji
Benzer İçerikler
Teknoloji

Instagram, fotoğrafların telefonda tüm ekranı kaplayacağı yeni özelliğini duyurdu

1 Mins read
Fotoğraf ve görüntü paylaşım platformu Instagram, son zamanlardaki dizaynıyla çeşitli tenkitlerin odağı haline geldi. Tüm bu tenkitlerin …
Teknoloji

NASA'dan farklı deney! Artemis 1'in test uçuşu için Ay'a oyuncak koyun gönderiyorlar

1 Mins read
Avrupa Uzay Ajansı insansız vazifesine bu yılın ilerleyen tarihlerinde başlayacağını duyurdu. Koyun Shaun canlı bir karakter olmasa da teknik …
Teknoloji

Elon Musk'ın babasından olay yaratacak kelamlar: Dehasını sütçüden almış olabilir

2 Mins read
Dünyanın en varlıklı insanın 76 yaşındaki babası Errol Musk, Avustralya’da yayın yapan “Kyle ve Jackie O Show” isimli radyo programında konuştu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir