Özel Haber

Yenilenen Opel Astra Eylül’de Türkiye’de!

1 Mins read

Almanya‘da üretimi başlayan Astra‘nın altıncı jenerasyonu eylül ayında Türkiye yollarına çıkmaya hazırlanıyor.

Yeni Astra üretimine başlanmasıyla ilgili açıklama yapan Opel CEO’su Florian Huettl, “Yeni Astra, en küçük detayına kadar tutku ve özveriyle geliştirildi. Rüsselsheim’daki merkezimizde tasarlanan, geliştirilen ve üretilen bu yeni eser, bize ek bir ivme kazandıracak.” Dedi.

Opel CEO’su Florian Huettl

Yenilenen Opel Astra, marka için yeni bir tasarım ideolojisinin başlangıcını temsil ediyor. Yeni Astra yalın, keskin yüzeyler, gereksiz ögelerden arındırılmış çizgiler ve yeni marka yüzü Opel Vizör ile daha evvel hiç olmadığı kadar dinamik bir dizayna sahip.

Yeni model bunun yanında kompakt sınıfa yeni teknolojiler getiriyor. Kullanıcıların yalnızca üst segment araçlardan tanıdığı yeniliklerin en dikkat çekeni ise; uyarlanabilir, parlamayan Intelli-Lux LED Pixel Far teknolojisi. Far teknolojisi direkt Opel’in amiral gemileri Insignia ile Grandland’dan geliyor ve 168 LED hücresiyle kompakt ile orta sınıfta rakiplerinden epey ileride bir aydınlatma gücü sunuyor.

Yeni jenerasyon Astra’nın iç yerinde da adeta vakitte bir sıçrama yaşanıyor. Büsbütün dijital Pure Panel sayesinde analog göstergeler tarihe karışıyor. Kullanıcı dostu ve çağdaş grafiklere sahip yeni arayüz (HMI), araba tutkunlarına sade ve daha sezgisel bir tecrübe sunuyor. Sistem, geniş bir dokunmatik ekran üzerinden kullanılırken, klima denetimi üzere kıymetli ayarlar, fiziki düğmeler ile direkt seçilebiliyor. Yeni kompakt modelin fevkalâde oturma ergonomisi de Opel’e has ayrıntılardan biri. Şirket içinde geliştirilen AGR sertifikalı ön koltuklar bilhassa uzun seyahatlerde konfor ve ergonomi sunuyor.

Carmedya.com / Araba
Benzer İçerikler
Özel Haber

Kaspi Tekstil: Koltuk Örtüleri, Sandalye Örtüleri ve Sandalye Kılıflarıyla Ev Dekorasyonunuzu Yeniden Tanımlayın

2 Mins read
Ev, kişisel ifadenizin ve rahatlamanın bir yeri olarak önemlidir. Ancak zaman içinde mobilyalarınız yıpranabilir, tarzınız değişebilir veya mevcut dekorasyonunuzu yenileme isteği doğabilir….
Özel Haber

Etik Hacker Nedir?

1 Mins read
Etik hacker, bilgisayar sistemlerini, ağları veya yazılımları yasa dışı olarak ele geçirme veya zarar verme amacı gütmeyen, bu becerilerini güvenlik açıklarını tespit…
Özel Haber

Vozol Likit: Otantik Tatlar, Orijinal Nikotin Değeri

1 Mins read
Merhaba sevgili Vape tutkunları! Vozol Likit ile gerçek aroma ve otantik nikotin değeri dünyasına hoş geldiniz. Vape deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir