Özel Haber

Megareform: Türkiye’nin En Büyük Değişim Sitesi Yolculuğuna Devam Ediyor

1 Mins read

Megareform, bundan birkaç ay önce Türkiye’nin En Büyük Değişim Sitesi olma hedefiyle başladığı yolculuğuna tüm hızıyla devam ediyor.

https://megareform.com.tr/ adresindeki internet sitesinin hayata geçmesinin, ardından, bugün de Megareform dergisinin üçüncü sayısının çıkmasının mutluluğu yaşanıyor.

Öte yandan geçtiğimiz ay içinde değişik kategorilerde 60`a yakın yeni uzman daha Megareform sitesine katıldı. Böylece toplam uzman sayısı 400`ü, toplam ilan sayısı da 1100 ilanı geçti.

Uzman seçiminde belirli kriterlere titizlikle uyularak her başvurunun kabul edilmediği bir süreç uygulanıyor. Uzmanlar seçilirken şu iki kritere dikkat ediliyor:

·Kalite ve Güvenilirlik: Kullanıcılara kaliteli ve güvenilir bir deneyim sunmak amaçlandığı için uzman adaylarının başvuruları detaylı bir değerlendirme sürecinden geçiyor. Eğitim, referanslar, sertifikalar ve deneyim gibi faktörler göz önünde bulundurularak uzmanlar seçiliyor.

·İletişim ve Empati Yeteneği: Sitede kendi tanıtımlarını yapmak isteyen uzmanların, iyi iletişim ve empati yeteneklerine sahip olmaları gerekiyor. Danışanların ihtiyaçlarını anlama ve onlara uygun çözümler sunma konusunda tecrübeli olmaları şart koşuluyor.

Eğer astroloji, diyet, enerji şifa, farkındalık, koçluk, nefes, meditasyon, pilates, psikoloji, terapi veya yoga alanında uzmansanız, siz de Megareform sitesinde yer alarak Google’da yapılan aramalarda ve sosyal medyada daha fazla ön plana çıkabilir ve daha fazla danışana ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Özel Haber

Kaspi Tekstil: Koltuk Örtüleri, Sandalye Örtüleri ve Sandalye Kılıflarıyla Ev Dekorasyonunuzu Yeniden Tanımlayın

2 Mins read
Ev, kişisel ifadenizin ve rahatlamanın bir yeri olarak önemlidir. Ancak zaman içinde mobilyalarınız yıpranabilir, tarzınız değişebilir veya mevcut dekorasyonunuzu yenileme isteği doğabilir….
Özel Haber

Etik Hacker Nedir?

1 Mins read
Etik hacker, bilgisayar sistemlerini, ağları veya yazılımları yasa dışı olarak ele geçirme veya zarar verme amacı gütmeyen, bu becerilerini güvenlik açıklarını tespit…
Özel Haber

Vozol Likit: Otantik Tatlar, Orijinal Nikotin Değeri

1 Mins read
Merhaba sevgili Vape tutkunları! Vozol Likit ile gerçek aroma ve otantik nikotin değeri dünyasına hoş geldiniz. Vape deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir