Özel Haber

Müzik severlere müjde: Alkan CAMBAZ’ın yeni şarkısı yayınlanıyor!

1 Mins read

İzmir’li ödüllü sihirbaz Alkan CAMBAZ, “Hipnoz” adındaki şarkısını piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

“Asparagas” ve “Asi basim” gibi hit parçalara imza atan ve kendi söz müziğini yapan sanatçı takipçilerine yeni şarkı müjdesi verdi. Alkan CAMBAZ, “Hipnoz” adındaki yeni şarkısını 27 Mart’ta piyasaya çıkacağını duyurdu.

“Uzun yıllardır çalışmamı hipnotize ettim”
Yaklaşık 10 yıllık bir çalışmanın ürünü olan şarkısını, yaşanan olumsuz olaylardan dolayı klip üzerinde değişikliğe gittiği dile getirilen parçası, “Bir hafta içinde, uzun yıllardır üzerinde çalışma yaptığımı en kararlı düşüncelerimle değiştirdim” ifadelerinde bulundu.

Alkan Cambaz’ın , güçlü kalemi ve şarkılarıyla iddiasını bir kez daha ortaya koyması beklenirken sessizliği dikkat çekti. Ocak ayındaki yaptığı iddialı paylaşımlardan sonra yaşanan olumsuz olaylardan etkilenen sanatçı sessizliğini devam ettiriyor.

www.AlkanCambaz.com

Benzer İçerikler
Özel Haber

Kaspi Tekstil: Koltuk Örtüleri, Sandalye Örtüleri ve Sandalye Kılıflarıyla Ev Dekorasyonunuzu Yeniden Tanımlayın

2 Mins read
Ev, kişisel ifadenizin ve rahatlamanın bir yeri olarak önemlidir. Ancak zaman içinde mobilyalarınız yıpranabilir, tarzınız değişebilir veya mevcut dekorasyonunuzu yenileme isteği doğabilir….
Özel Haber

Etik Hacker Nedir?

1 Mins read
Etik hacker, bilgisayar sistemlerini, ağları veya yazılımları yasa dışı olarak ele geçirme veya zarar verme amacı gütmeyen, bu becerilerini güvenlik açıklarını tespit…
Özel Haber

Vozol Likit: Otantik Tatlar, Orijinal Nikotin Değeri

1 Mins read
Merhaba sevgili Vape tutkunları! Vozol Likit ile gerçek aroma ve otantik nikotin değeri dünyasına hoş geldiniz. Vape deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir