Özel Haber

YAGI; Türkiye’nin gözde sanatçılarından biri oldu

2 Mins read

Piyasayı girdiği ilk günden yerinden oynatan genç hip hop sanatçısı Yağız SIRMA, sanatçı mahlasıyla YAGI, piyasaya sürdüğü albümleri ile tüm Türkiye’nin gözde sanatçılarından biri oldu. Albümleri her geçen gün insanlar tarafından duyuluyor ve yayıldıkça hızlı bir şekilde hayran kitlesi büyüyor. Yağız SIRMA’nın eski takipçileri onun 2015 yılında twitch.tv üzerinden düzenli yaptığı yayınlar ile tanıdı. Yagitrap kullanıcı adıyla sosyal medyada yayınlar yapan Sırma, destekçileri sayesinde takipçiler de topladı. Daha 21 yaşında olan genç sanatçı müzik kariyerinde Arem ÖZGÜÇ, Furkan KARAKILIÇ gibi büyük isimler ile çalıştı. Piyasadaki isimler bu denli deneyimli genç bir hip hop sanatçısının geleceğinin çok parlak olduğunu belirtti.

2018 yılından itibaren birçok albümünü piyasaya süren YAGI her geçen gün takipçi kitlesini arttırdı. Hayranları tarafından en çok sevilen albümü ‘’Zamansız’’ oldu. YAGI’nın Zamansız adlı albümü adeta herkes tarafından dillerden dile, kulaklardan kulağa yayıldı ve yayılmaya devam etti.

YAGI 2-3 sene içerisinde hip hop piyasasının en önde geleni olacak şekilde devam ediyor. Şimdiden herkesin dilinde en baştan önde gelen birisi olduğu açıkça söylendi. YAGI çıkarttığı albümlerden sonra çıktığı ilk konserde herkesin dikkatini üzerine çekti. Enerjisi ve giydiği kıyafetler ile tarzına hayran bıraktı. Konserlerde giydiği kıyafetleri hayranları için bir moda ikonu. IF perfonmance gibi mekanlarda sahne alan YAGI, hayranlarına görsel ve işitsel şölen yaşatmaya devam ediyor. Hedefleri doğrultusunda piyasayı her albümüyle sallandırmaya devam edecek.  YAGI’nın yeni çıkan ve güncel harika albümlerine Youtube ve Spotify platformlarından ulaşabiliyorsunuz.

 

YAGI kullandığı sosyal meyda platformlarında hayranları ile iç içe ve yüksek etkileşimler alıyor. Hayranları YAGI’nın Spotify, Tiktok, Youtube ve Instagram gibi sosyal platformlardaki hesaplarında yerini çoktan rezerve etti. Yagı Spotify platformuna attığı albümler ile listelenmeye devam ediyor. YAGI’nın sosyal platformlardaki hesaplarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

 

YAGI’nın Instagram Hesabı:

https://www.instagram.com/yagitrap

 

YAGI’nın Spotify Hesabı:

https://open.spotify.com/artist/1vAlS7MjEHOpMHBpIKhduL?si=9kyN-M6dQCeIUDLI0vU67Q

 

YAGI’nın Twitch.tv Hesabı:

https://www.twitch.tv/yagitrap

 

Benzer İçerikler
Özel Haber

Kaspi Tekstil: Koltuk Örtüleri, Sandalye Örtüleri ve Sandalye Kılıflarıyla Ev Dekorasyonunuzu Yeniden Tanımlayın

2 Mins read
Ev, kişisel ifadenizin ve rahatlamanın bir yeri olarak önemlidir. Ancak zaman içinde mobilyalarınız yıpranabilir, tarzınız değişebilir veya mevcut dekorasyonunuzu yenileme isteği doğabilir….
Özel Haber

Etik Hacker Nedir?

1 Mins read
Etik hacker, bilgisayar sistemlerini, ağları veya yazılımları yasa dışı olarak ele geçirme veya zarar verme amacı gütmeyen, bu becerilerini güvenlik açıklarını tespit…
Özel Haber

Vozol Likit: Otantik Tatlar, Orijinal Nikotin Değeri

1 Mins read
Merhaba sevgili Vape tutkunları! Vozol Likit ile gerçek aroma ve otantik nikotin değeri dünyasına hoş geldiniz. Vape deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir