Özel Haber

Webview Mobil Uygulama Yaptırmak mı İstiyorsunuz?

2 Mins read

Teknoloji her geçen gün gelişmeye devam ediyor. İnternet siteleri artık eskiye oranla daha az masaüstü bilgisayar tarafından ziyaret edilmekte… Hal böyle olunca bütünüyle masaüstü bilgisayarlar için tasarlanan tarayıcı alt yapıları da yetersiz kalıyor. Bu da hem okuma zevkini hem de kullanıcı sadakatini azaltan bir etki oluşturuyor. Hal böyle olunca hızlı bir şekilde mobil uygulamaya geçiş yapmakta cep telefonu kullanıcıları açısından şart oluyor.

Webview Mobil Uygulama Nedir?

En basit tabiriyle cep telefonu uygulaması olarak sitelerimize giriş yapabildiğimiz ve güncel kaldığımız mobil uygulamalardır. Sürekli olarak sitenizle birlikte güncelleneceği için okuyucuyu sıkmaz ve merak duygusunun oluşmasını sağlar. Aynı zamanda kullanıcı sadakati oluşacağı için reklam gelirlerinden tutunda toplam ziyaretçi sayısına kadar ciddi anlamda artış sağlayacaktır.

Peki ama nasıl mobil uygulama oluşturabilirsiniz?

Bu sorunun pek çok farklı yanıtı bulunmaktadır. Mobil uygulama yapmak için ciddi anlamda yazılım bilgisine sahip olmanız gerekebilir. Hem zaman hem de para bakımından böyle bir uğraşa girmenize gerek olmadığını düşünüyorsanız size iyi bir haberimiz var!

Uygun Fiyatlı Webview Mobil Uygulama Geliştirmek

Sizin için son derece uygun fiyat aralığından ve oldukça ekonomik bir şekilde webview mobil uygulama geliştirebiliriz. Hizmetimiz farklı isteklere göre farklı paketler halinde tasarlanmıştır. İnternet başında gereksiz yere zaman kaybetmektense başından sonuna kadar hizmetimizden destek alabilirsiniz.

Hem hızlı hem de ayrıcalıklı bir şekilde mobil uygulama geliştirme hizmetinden mi yararlanmak istiyorsunuz? O zaman kesinlikle ama kesinlikle doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz.

Hep Güncel Hep Farklı

Sadece internet sitelerine takılı kalmak istemiyorsanız sizde webview mobil uygulama ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda düzenlenmesini yada revize yapılmasını istediğiniz bir alan bulunuyorsa ücretsiz revize hakkınızdan da faydalanabilirsiniz.

Bu uygulamada A’dan Z’ye her şey mobil uygulamanızı ve ziyaretçileriniz düşünülerek hazırlanmaktadır. Bu sebeple hem Android hem de iOs tabanlı cihazlara ulaşabilmek için hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Çizgilerin Ötesinde! | Kendi İsteklerinize Göre Uygulama Geliştirme

Dilerseniz ekstra özellik ekleyebiliriz! Diyelim ki, uygulamanızın sadece standart web sitesi bilgilerinin dışında olmasını istiyorsunuz. Siz sadece hayal ettiklerinizi belirtin gerisini bize bırakın! Sizin isteklerinize göre yeni uygulamanız şekillendirilecek ve onayınıza gönderilecektir.

Benzer İçerikler
Özel Haber

Kaspi Tekstil: Koltuk Örtüleri, Sandalye Örtüleri ve Sandalye Kılıflarıyla Ev Dekorasyonunuzu Yeniden Tanımlayın

2 Mins read
Ev, kişisel ifadenizin ve rahatlamanın bir yeri olarak önemlidir. Ancak zaman içinde mobilyalarınız yıpranabilir, tarzınız değişebilir veya mevcut dekorasyonunuzu yenileme isteği doğabilir….
Özel Haber

Etik Hacker Nedir?

1 Mins read
Etik hacker, bilgisayar sistemlerini, ağları veya yazılımları yasa dışı olarak ele geçirme veya zarar verme amacı gütmeyen, bu becerilerini güvenlik açıklarını tespit…
Özel Haber

Vozol Likit: Otantik Tatlar, Orijinal Nikotin Değeri

1 Mins read
Merhaba sevgili Vape tutkunları! Vozol Likit ile gerçek aroma ve otantik nikotin değeri dünyasına hoş geldiniz. Vape deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir