Özel Haber

Bursa Milletvekili Adayı Mustafa Muzaffer NİŞANCI, Bursa milletvekili aday tanıtım toplantısı ve Bayramlaşma programına katıldı.

2 Mins read

Bursa İl Başkanı Mustafa Muzaffer Nişancı, Bursa’da Anavatan PartisiMilletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’na katılarak teşkilat üyelerine seslendi.

 

Ördekli kültür merkezi İlhami ÇELEBİ  Salonu ‘nda düzenlenen programa katılan Anavatan Partisi Bursa 2. Bölge 1 sıra Milletvekili Adayı İlyas BALCI, konuşma için kürsüye çıktığında Bursa Milletvekili Adayı Mustafa Muzaffer NİŞANCI’yı yanına davet etti.

 

Yanından teşkilat üyelerine seslenen Nişancı, herkesin ramazan ayını tebrik ederek, “Ramaz-ı Şerif’ Bayramının  artık son günlerindeyiz. Bu vesile ile Ramazan Bayramının hayırlara vesile olmasını Rabbim bizlere nasip eylesin.” dedi.

 

Son dönemlerde Bursa’dan gelen bazı haberlerin kendilerini üzdüğünü ifade eden Nişancı, “Biz bunu her zaman siyasetin içerisinde yaşanan sıkıntılar olarak görüyoruz. Fakat Bursa, gerçekten Anavatan Partisi ile beraber çok çok önemli yerlere ulaştı. Yine Anavatan Partisi ile beraber yoluna emin adımlarla Allah’ın izni ile ilerleyecek.” Bırakın artık Anavatan partisi diye bir parti varmı hala yaşıyormu dedikodularını diye konuştu.

 

Nişancı, Tüm milletvekili adaylarını Bursa’ya emanet ettiğini kaydederek, şunları söyledi:

 

“2. Bölge 1.sıra adayım inşallah Bursa ile beraber atılacak adımlarda Bursa’ya çok farklı bir şekilde çıta yükseltilmesine fırsat verecektir, vesile olacaktır. Bunun yanında 1. Bölge ikinci sıradaki abimiz Recep TERZİOĞLU olsun öyle, 1.bölge 1. sıradaki Mustafa Bey’i zaten tanıyorsunuz, biliyorsunuz. Dört, beş, hakeza öyle. Bunların hepsini teşkilatımızda ciddi manada inceleyerek adımları attık. Şimdi diyorum ki durmak yok, yola devam. Bazılarının hesaplarını da sizler Bursalılar olarak bugüne kadar nasıl bozduysanız bundan sonra da bozacağınıza inanıyorum.”

 

Bursa’ya seçimde çalışmalar esnasında her zamanki coşkuyu burada göreceklerine inandığını vurgulayan Nişancı, “Sizleri Bursadan’dan en kalbi duygularla selamlıyorum,23 nisanımız, Ramazan bayramımız inşallah farklı bayramları bir arada 14 Mayıs’ta kutlamayı Rabbim bizlere nasip etsin.” dedi.

 

“Bize vefa göstermiş hemşehrilerimize layık olmanın mücadelesini vereceğiz”

Anavatan Partisi Bursa Milletvekili Adayı Recep TERZİOĞLU ise Anavatan Partisi Bursa İl Başkanı olarak programı tertib eden Mustafa Muzaffer NİŞANCI yı tebrik ederek, bundan sonraki süreçte başarılar diledi.

 

Terzioğlu, hem İl başkanı Hem MKYK üyelerinin hem de tüm kadroların Bursa’da tertemiz, pırıl pırıl milletin karşısına çıkacağını belirterek, şimdiye kadar görev yapmış milletvekili arkadaşlarının ise bundan sonra farklı kademelerde görev yapacaklarını ve beraber yol yürümeye devam edeceklerini söyledi.

 

Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da koşturmaya devam edeceklerini kaydeden Terzioğlu, “Bursa’da Genel Merkezimiz, MYK, MKYK Üyelerimiz ve teşkilatlarımızla birlikte her daim bize vefa göstermiş hemşehrilerimize layık olmanın mücadelesini vereceğiz.” dedi.

 

Terzioğlu, vefanın zor iş olduğunu dile getirerek, sözlerini şöyle tamamladı:

 

“Öyle herkes beceremez. Kimisi yolda kalır, kimisinin nefesi yetmez, kimisi yoldan sapar. En mukaddes şey bizim için millete vefadır. Bize yetkiyi veren milletimize vefamızın gereği gayret etmek, mücadele etmek ve çok çalışmak. İnşallah bunu yapacağız. 14 Mayıs’ta 20 yıl sonra bir kez daha milletimizin bize bu emaneti vermesi için gayret göstereceğiz. İnanıyorum ki 14 Mayıs bir kere daha Anavatan Yüzyılı’na damga vuracak.” diye konuştu. 23.04.2023

Benzer İçerikler
Özel Haber

İç Mimar Burak Kırkbudak: Mekânların Büyülü Dönüşüm Ustası

2 Mins read
Mekânlar, yaşamlarımızın önemli bir parçasıdır. İçinde bulunduğumuz ortamın tasarımı, atmosferi ve düzeni, ruh halimizi etkiler. İşte bu noktada karşımıza, iç mimarlar çıkıyor…
Özel Haber

Şıklığınızı Genç ve Modern Bir Tarzla İfade Edin: Shemay Genç Tesettür Abiyeleri

1 Mins read
Moda dünyası her geçen gün daha da renkleniyor, ve genç tesettürlü kadınlar için tarz seçenekleri de artıyor. İster mezuniyet töreninde parlayın, ister…
Özel Haber

Şıklık ve Zarafetin İkilisi: Tesettür İkili Takımlar

1 Mins read
Tesettür giyimde şıklık ve zarafet arayışındaysanız, www.dressra.com.tr’nin özel koleksiyonundaki Tesettür İkili Takım tam size göre! Her zevke hitap eden çeşitli tasarımlarla, şıklığı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir